Bankalar belirli aralıklarla emeklilere promosyon ödemesi yapmaktadır.  Emekliler en yüksek promosyon veren bankaları araştırırken PTT'nin ne kadar promosyon verdiği merak konusu oldu. PTT promosyon veriyor mu? PTT'den maaş alan emekli ne kadar promosyon alacak? İşte detaylar...

PTT promosyon veriyor mu?

Türkiye'deki bankaların hepsi emeklilere maaş aralığına göre promosyonlar vermektedir.  Bütün bankalar promosyon verirken emekliler PTT'nin promosyon veriyor mu diye araştırmalara başladı.

PTT bu konu hakkında açıklama yaptı. 

PTT A.Ş. banka promosyon süreci tamamlanmıştır.

T.C Ziraat Bankası ile anlaşma yapan PTT, 12.250 TL üzerinden tek seferde ödenmek şartıyla 3 yıllık sözleşme yapmıştır. Ziraat bankasıyla anlaşma yapan PTT,15 temmuz 2022  tarihinden itibaren promosyon ödemelerine başlamıştır.

Emekli maaşını PTT'den alma sözü veren vatandaşlar promosyon hakkından yaralanabilecektir.

Ptt Promosyon Veriyor Mu Ptt'den Maaş Alan Emekli Ne Kadar Promosyon Alacak (1)

PTT'den maaş alan emekli ne kadar promosyon alacak?

Emekli maaşını PTT'ye taşıyan vatandaşlar 3 yıl boyunca maaşını PTT'den alma sözü vermek zorundadır. PTT u şartları yerine getiren vatandaşlara 3.600 TL promosyon ödemesi yapılacağını açıkladı.

PTT'nin interenet sayafasında  promosyonla ilgili şu ifadelere yer verildi.

Emekli maaşını PTT'den alma sözü veren kredi müşterilerimiz 3.600 TL hediye kazanıyor. Siz de en yakın PTT iş yerine başvurun, kampanyadan yararlanma fırsatını kaçırmayın!!

Kan tahlilinde nikotin ne diye çıkar? Kan tahlilinde sigara çıkmaması için ne yapılmalı? Kan tahlilinde nikotin ne diye çıkar? Kan tahlilinde sigara çıkmaması için ne yapılmalı?

Ptt Promosyon Veriyor Mu Ptt'den Maaş Alan Emekli Ne Kadar Promosyon Alacak (2)

PTT promosyon şartları nelerdir?

  • Bu kampanyaya kişilerin şahsi olarak başvurması gerekmetedir.
  • Kampanyadan sadece PTT müşterileri yaralanabilmektedir.
  • Başvuru yapan kişinin başvuru yaptığı tarihte açık kredi olmaması ya da açık kredinin 60 günün üzerinde gecikmesinin olmaması gerekmektedir.
  • Kampanyaya başvuran kişiler 3 yıl boyunca emekli maaşını PTT üzerinden almaya söz vermelidir.
  • PTT emeklileri 750 TL değerinde ek promosyon ödemlerini PTT şubelerinden alabilmektedirler.
  • Kapmayaya katılıp ücreti aldıktan sonra PTT'den ayrılmak isteyen vatandaşlar için iade talebi oluşturulur ve gerekli tutarın geri yatırlması istenir.

Ptt Promosyon Veriyor Mu Ptt'den Maaş Alan Emekli Ne Kadar Promosyon Alacak (3)

Kaynak: Haber merkezi