Sosyal medyada ün kazanmak için bazı kelimeler türeten kişilerden biri de o kızdı. Henüz ismi bilinmesede tiktok platfomormunda ''seleme ceneme'' ünvanı ile tanınan kız yeniden gündem oldu. Uzun zamandır video atmayan '' seleme ceneme'' diyen kız öldü mü, ne oldu söylentileri yayılmaya başladı. Bir zamanlar '' seleme ceneme'' diyen kız akımı yerine son günlerde yerini ''seleme ceneme'' diyen kız öldü mü? söylentileri başladı. Peki '' seleme ceneme'' diyen kız gerçekten öldü mü? İşte detaylar...

Seleme Cenemeler diyen kıza ne oldu öldü mü?

Tiktok platformunda yeni konular gündem olmaya devam ediyor. '' Seleme ceneme diyen kız öldü mü?'' söylentileri yayılmaya başladı. Bir zamanlar '' seleme cenemeler'' diyen kız tiktok platformunda çok tutulmuştu. Olumlu ve olumsuz yorumlar yapılan '' seleme ceneme'' diyen kıza ne oldu? söylentileri yerine almaya başladı. İsmi bilinmeyen tiktok kullanıcısı Sakarya'da yaşadığı iddia edilmişti. 2024 Yılında 20'li yaşlarda olan '' seleme ceneme'' diyen kız şuanlarda tiktok kullanıcıların gündeminde. 

''Seleme ceneme'' diyen kız ile ilgili öldü mü videoları yayılmaya başlanıldığında, sosyal medya platformunda Sakarya'da yaşayan 20'li yaşlardaki kızın ölümünden sonra ''seleme ceneme'' diyen kıza benzetildi. Ardından tiktok platformunda ''seleme cenemeler diyen kız öldü mü'' söylentileri yayılmaya başladı. Peki gerçekten vefat eden kız '' seleme ceneme'' diyen kız mı? yorumları gelmeye başladı. Bu konu ile ilgili pek fazla bilgi yok fakat ''seleme ceneme'' diyen kız öldü mü? sorusu hala gizemini koruyor. 

Sosyal medyada  ''seleme ceneme'' diyen kız paylaştığı videolarla yoğun ilgi görmekteydi. Uzun zamandır video paylaşmayan '' seleme ceneme'' diyen kız  hakkında merak edilenler gün geçtikçe artıyor. Tiktok platformunda bir video ile öldü mü söylentileri artmaya başladı. ''Seleme cenemeler'' diyen kızın kim olduğu merak konusu olmaya başladı. Sizler için araştırdık. 

Seleme Cenemeler diyen kız kim?

Tiktok platformunda ''seleme cenemeler''diyerek ün kazanan isimlerden biri Elif Polat olmuştur. İddialara göre '' seleme cenmeler'' diyen  Elif Polat olduğuna dair söylentiler var. Henüz kendisi bir açıklama yapmasa da kendisine ait bir youtube videosunda '' seleme cenemeler uyanma vakti'' diyerek video paylaştığı görülmektedir.

Seleme Cenemeler Diyen Kıza Ne Oldu Öldü Mü (2)

Kripto para kaybedilir mi? Kripto para sıfırlanır mı? Kripto para kaybedilir mi? Kripto para sıfırlanır mı?

Sosyal medyada  '' seleme ceneme diyen kız öldü mü'' söylentileri  hızla yayılmaya devam ediyor. İddialara göre kendisinden 5 gündür haber alınmadığı ve kayıp olduğu söyleniyor. Tiktok platformunda 1 hafta önce video yayınlayan '' seleme cenemeler'' diyen Elif Polat hakkında söylentilerin doğruluğu henüz yoktur. '' Seleme ccenemeler diyen kız öldü mü?'' söylentileri  hala gizemini korumaktadır. 

İşte ''seleme cenemeler''diyen Elif Polat'ın bir hafta önce yayınladığı video şudur;

 

''Seleme cenemeler uyanma vakti ''diyen Elif Polat'ın viral olan o videosuda bu şekildedir. 

Kaynak: Haber merkezi