İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi öldü mü? Sağlık Durumu Nasıl? İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi öldü mü? Sağlık Durumu Nasıl?

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta oynanan ve play-off'u garantileyen Ankaraspor ile kümede kalma mücadelesi veren Nazilli Belediyespor arasında oynanan maç, sıra dışı istatistikler ve şike iddiaları ile Türkiye'nin gündemine oturması sonucu Nazilli Belediyespor Başkanı merak konusu oldu. Peki, Nazilli Belediyespor Başkanı Şahin Kaya kim? Ne iş yapıyor? Serveti ne?

Nazilli Belediyespor başkanı Şahin Kaya'dır. Şahin Kaya 2023 yılında Nazilli Belediyespor Başkanı seçilmiştir. Aslen Malatyalı olan şahin Kaya, Nazilli'de yaşmaktadır. İnşaat, Yapı, Gıda ve Temizlik üzerine işler yapmaktadır.

Ankaraspor- Nazilli Belediyespor maçındaki şike iddialarına ilişkin olarak açıklamda yapan Kaya, maçta şike olamdığını söyledi. Nazilli Belediyespor'un ligde kalmsı için 1 puan yettiğini hatırlatan Kaya, bizle beraber Ankara'ya gelen taraftarın 90 fakika desteği ile birlikte oyuncularının mücadelesiyle maçan berabere kalarak bir puan aldıklarını belirtti.

Muhabir: Hatice Zeybek