Youtube üzerinden yaptığı 'İlişki Testi' videolarıyla gündeme oturan Mesut Süre'nin özel hayatı merak konusu oldu.  İlişki testi videolarında fenomen çiftleri konuk alan Mesut Süre çiftleri sorularıyla zorlamaktadır.

Çiftler anılarını anlatırken çeşitli sorular sorup seyircileri kahkahalara boğmakta oldukça başarılı bir radyo programcısı olan Mesut Süre, samimiyetiyle seyircilerin kalbini kazanmayı başarmıştır.

Youtube üzerinde yayınlanan bu program toplamda 40 milyondan fazla izlenme almıştır. 100'den fazla çifti programına konuk alan,Mesut Süre'ninin medeni durumu merak konusu oldu.Mesut Süre'nin sevgilisi kim? Mesut Süre evli mi? sizler için cevapladık.

Mesut Süre'nin Sevgilisi Kim Mesut Süre Evli Mi (1)

Ege Denizi'nde 4.5 Büyüklüğünde Deprem! Ege Denizi'nde 4.5 Büyüklüğünde Deprem!

Mesut Süre'nin sevgilisi kim?

ilişki testi programına çeşitli fenomen çiftleri konuk alan  Mesut Süre'nin özel hayatı merak konusu olmuştur. Mesut Süre katılıdığı programda ilişki durumu sorulduğunda şu ifadelere yer verdi.

Karışık! Bir var, bir yok... Bu yüzden zaman zaman şunu düşünüyorum: ‘İlişki Testi’ni ben yapıyorsam, herkes her şeyi yapabilir!

Yaptığı bu açıklamayla ilişki konularında pek iyi olmadığını ifade eden Mesut Özer'in şu  anda bir ilişkisinin olmadığını söyleyebiliriz.Mesut Süre'nin Sevgilisi Kim Mesut Süre Evli Mi (2)

Mesut Süre kimdir?

Mesut süre, 23 mart 1981 tarihinde Bursa'da hayata gelmiştir. Radyo programcısı ve stand-up sanatçısı olan Mesut süre,eğitimini  Anadolu Üniversitesi İşletme İngilizce bölümünde tamamlamıştır. 

Radyo sektörüne üniversite yıllarında adım atan Mesut Süre, bu mesleğe tamamen tesadüfi bir şekilde başlamıştır.

 Üniversite yıllarında,radyo  programı çekilen bir iş yerinin önünden geçerken tesadüfen iş ilanını görmüş ve paraya ihtiyacı olduğu için işe girmiştir.

Bu şekilde kariyerine adım atan Mesut Süre, çeşitli radyolarda çalışmıştır. Hatta Radyo D’de Hakan Gündüz ile çalışan Mesut Süre daha sonra Karma Türk Fm’de Onur Yar ile çalışma fırsatı bulmuştur.

Süre, "Rabarba" adlı radyo programını kendi hazırlayıp sunmuştur. Radyo programlarına ek olarak Youtube üzerinden 'İlişki Testi' programı çekmeye başlayan Mesut Süre, toplamda 40 milyondan fazla izlenme almayı başarmıştır.

Mesut Süre'nin Sevgilisi Kim Mesut Süre Evli Mi (3)

Kaynak: Haber merkezi