Arka Sokaklar dizisi fragmanında Hüsnü Çoban'ın tayini çıkması üzerine dizi sevenler araştırmaya başladı. Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor mu? Detayları haberimizde açıkladık...

Arka Sokaklar Asena Tuğal kimdir? Asena Tuğal oynadığı diziler Arka Sokaklar Asena Tuğal kimdir? Asena Tuğal oynadığı diziler

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar dizisinin sevilen karakteri Hüsnü Çoban 670. bölüm fragmanında tayini çıktığı bilgisi dizi sevenleri şaşırttı. Hüsnü Çoban diziden mi ayrılıyor gibi sorular sorulmaya başlanıldı. Hüsnü Çoban'ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz belli değil fakat tayininin çıkması diziden ayrılacağı yönündedir. Hüsnü Çoban'ın yeni projelerde yer alacağı iddia ediliyor. Bu konu ile ilgili net bir açıklama gelmedi.

Hüsnü Çoban'ın tayini nereye çıktı?

Arka Sokaklar, 670. bölüm fragmanında Hüsnü Çoban'ın acil kodlu tayini çıktığı belirtilmişti fakat henüz nereye tayini çıktığı belli değil.  Bu akşamki yayınlanacak olan bölümde tayinin nereye çıkacağı belli olacaktır. Hüsnü Çoban hakkında bazı iddialar ise dizden ayrılacağı yönündedir. Henüz bu konu le ilgili resmi bir açıklama gelmedi. 

Peki Arka Sokakların Hüsnü Çoban'ı kim?

Hüsnü Çoban kimdir?

Hüsnü Çoban, “Arka Sokaklar” adlı dizide Özgür Ozan tarafından canlandırılan kurgusal bir karakterdir. 31 Temmuz 2006’da yayına giren dizide, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde Başkomiser olarak görev yapmaktadır ve daha önce Komiser olarak çalışmıştır. Hüsnü Çoban, takımının sevgi dolu aile reisidir. Beş çocuk babası olarak neşeli bir ev hayatı sürdürmektedir. Eşi Suat vefat ettikten sonra Esra ile dünyaevine girmiştir. Ekip içindeki görevini uzun süredir başarıyla yürütmektedir ve başkomiser olarak görev yapmaktadır.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Diziden Ayrılıyor Mu Hüsnü Çoban'ın Tayini Nereye Çıktı (1)

396. bölümde, genç suçluları öldürdükleri için bir müfettişle tartışma yaşar. Bir bombalı eylemde bombacının önüne atlayarak herkesi kurtarır. 398. bölümde Başkomiserliğe terfi ettiği duyurulur. Engin Balkan ve Mesut Güneri gibi yakın arkadaşlarıyla “Usta” diye hitaplaşırlar. Mesut’un eşi vefat ettiğinde Kayseri’ye kadar giderler. 134, 329 ve 398. bölümlerde yaralanıp hastaneye kaldırılır, ancak iyileşip işine geri döner. 403. bölümde kendisini vuran kişiyi öldürür. 460. bölümde, kendisine zarar vermek üzere olan uyuşturucu etkisindeki bir kişiyi vurur. 538. bölümde “Kurye” lakaplı biri tarafından vurulup kaçırılır ve fidye için ekipten para talep edilir. Daha sonra kurtulur.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Diziden Ayrılıyor Mu Hüsnü Çoban'ın Tayini Nereye Çıktı (2)

Rıza Baba’nın yönettiği bir operasyonda tuzağa düşürülür ve birkaç genç askeri öldürmekle suçlanır. Bu olay sonucunda Rıza Baba, Engin ve Hakan ile birlikte polislikten atılır. 640. bölümde mahkeme kararıyla göreve geri dönerler. Bir televizyon programında çalışarak ünlü olur, ancak daha sonra mesleğe geri döner. Bir operasyonda bir kadın tarafından sevildiğini fark eder, ancak ilgi göstermez ve şikayet edilir. Bir süre polislikten ayrılır, ancak sonra geri döner. 670. bölümde acil bir tayin emri alır. Bu akşamki bölümde diziden ayrılıp ayrılmayacağı belli olacaktır. 

Kaynak: Haber merkezi