Üç arkadaşın hayatlarına yeni bir sayfa açmak için Adana'dan İstanbul'a geldiği ''Kıyma'' dizisi Blue Tv platformunun sevilen dizilerinden biri hale gelmiştir. 3 Sezon Blue Tv ekranlarında yayınlanan '' kıyma '' dizisi tekrardan gündemimizde. Seyirciler kıyma dizisinin nasıl bittiğini ve kaç sezon olduğunu oldukça merak konusu olmuş durumda. Bizde sizler için araştırdık. ''Kıyma dizisi kaç sezon kaç bölüm?'' İşte detaylar...

Kıyma dizisi kaç sezon kaç bölüm?

Blue Tv ekranların sevilen dizisi ''kıyma'' kaç sezon, kaç bölümden oluştuğu merak konusu olmuş durumda. Kıyma dizisi, üç arkadaşın Adana'dan, İstanbul'a büyük hallerle taşınmasıyla başlayan bir dizidir. Temiz bir sayfa açmak isteyen üç arkadaşı, belalar peşini bırakmaz. Aksiyon dolu bu üç arkadaşın hikayesi ''Sıfır Bir Adana'' ve ''Sokağın Çocukları'' dizilerinden esinlenerek hazırlanan ''Kıyma'' dizisi toplam 3 sezon Blue Tv ekranlarında yayınlandı. 3. Sezonunda toplam 21 bölüm oynayan ''Kıyma'' dizisi 4. sezonu merakla beklenmektedir. 

Kıyma dizisi sonu nasıl bitiyor?

''Kıyma'' dizisinin nasıl bittiği merak ediliyor. ''Kıyma'' dizisi 23 Ağustos 2023 tarihinde 21. bölümde final yaptığı bilinmektedir. peki dizinin sonu nasıl bitti? '' Kıyma'' dizisinin ana karakterleri olan Poyraz , Ömer ve Tufan'ın Adana'dan İstanbul'a büyük hayallerle gelip İstanbul'daki hayatları beklediği gibi gitmemiştir. Ömer, Poyraz ve Tufan dizinin finalinde mafya babalası dayı ile karşı karşıya gelmektedir. 

İstanbul'a büyük hayallerle gelen Poyraz, Ömer ve Tufan'ın İstanbul hayalleri beklediği gibi gitmemiştir. Geçmişlerinden kaçamayan üç arkadaş, İstanbul'da bir kebapçı açarak hayatlarına yeni sayfa açmak isterler. Fakat işler beklediği gibi gitmez. Dizinin 3. sezonu 21. bölümünde mafya babası Dayı'nın oğu Yiğit, üç arkadaşı birbirinden ayırmak için her yolu deniyor. Fakat bu üç arkadaşın arasındaki bağı bir tülü koparamıyor. 

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor mu? Hüsnü Çoban'ın tayini nereye çıktı? Arka Sokaklar Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor mu? Hüsnü Çoban'ın tayini nereye çıktı?

Kıyma Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm Kıyma Dizisi Sonu Nasıl Bitiyor (1)

“Kıyma” dizisinin son sahnesinde, Ömer, Poyraz ve Tufan, işletmeleri olan kebapçının önünde son kez İstanbul’un manzarasında oturuyorlar.  Her biri, geleceğe dair umutlarla farklı yollara saparak kendi yaşam hikayelerini oluşturmaya adım atıyorlar. Bu an, karakterlerin ileriye dönük serüvenlerinin izleyicilerin hayal gücüne emanet edildiğini vurguluyor.

Dizi boyunca seyircilere heyecan, duygusal derinlik ve dostluk gibi temaları işleyen “Kıyma”, aynı zamanda suçun sert gerçekleri ve insanlar arası ilişkilerin çetrefilli doğasını da sergiliyor. Final bölümü, karakterlerin yolculuklarını noktalarken, seyircilere de hikayenin doyurucu bir kapanışını sunuyor. Dizinin devamının beyaz perdeye taşınacağına dair bilgilerin zamanla paylaşılması bekleniyor.

Kıyma dizisi 4. sezon ne zaman başlayacak?

Blue Tv ekranların sevilen dizisi haline gelen '' kıyma'' dizisinin 4. sezonu ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Henüz bir resmi açıklama gelmemiş olsada izleyicilerin merakını gidermek için araştırmalar yapıyor. '' Kıyma'' dizisinin 3. sezonu 21. bölümde dizinin bittiği yönünde olsada dizinin devam edip edilmeyeceği merak konusu olmuş durumda. 

Blue Tv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan '' Kıyma'' dizisindeki oyuncu kadrosu '' Sıfır Bir Adana'' kadrosuyla karşımıza gelmekte fakat dizinin  hikayesi bambaşkadır. İstanbul sokaklarının karanlık ve kirli yüzünü yansıtan bu dizinin 4. sezonu seyirciler tarafından merakla beklenmektedir.

Kıyma dizisi oyuncuları

Blue Tv ekranlarında yayınlanan Kıyma dizisinin oyuıncu kadrosu şu şekildedir;

  • Salih İnci - Ömer
  • İrfan Ballı - Tufan
  • Cengizhan Yurdutek - Poyraz
  • Emrullah Sürmeli - Baran
  • Ömer Varol - Kado
  • Mustafa Yılmaz - Reşat
  • Murat Kurt - Vezir
  • Ulaş Ünal - Yiğit
  • Abdullah Kayabaş - Aslan
Kaynak: Haber Merkezi