Sosyal medyayı aktif kullanan ve merakları üzerine çeken Messasuse hakkında meraklar günden güne artmaya başladı. Bu meraklı soruların başında ise Messasuse kimdir? Messasuse gerçek ismi ne? Nereli? Gibi sorular yer aldı. Bizde bu meraklı sorulara sizler için yanıtlar araştırdık ve derledik. İşte yanıtlar...

Messasuse kimdir? 

Sosyal medyayı aktif kullanan, gezmeyi, eğlenmeyi, hayvanları ve yemek yemeyi çok seven Messasuse aslen Samsunlu'dur. Takipçileri ile çok fazla samimi olan ve neredeyse her şeyini paylaşan genç kız, bunun yanı sıra önerilerdede bulunmaktadır.

Messasuse Kimdir Messasuse Gerçek Ismi Ne Nereli Ayağı Kaç Numara (1)

Kamuran Üçgül Kim? Kamuran Üçgül nereli? Adıyaman'da şehit edilen Başkomiser kim? Kamuran Üçgül Kim? Kamuran Üçgül nereli? Adıyaman'da şehit edilen Başkomiser kim?

Aslen Samsunlu olup İstanbul'da yaşayan Messasuse, Koç burcu.  Messasuse'nin bir kız kardeşi vardır. Ayrıca, gen kızın küçükken tek hayali kaçak gelinler Şebnem olmaktı ve Galatasaraylı. Ayrıca messasuse'nin boyu 1.62 cm olup ayakkabı numarası 36,5'dur.

 Messasuse gerçek ismi ne? Nereli? 

Sosyal medyada Messasuse olarak tanınan genç kız aslen Samsunlu olup, gerçek ismi ise Melisa'dır. 

Messasuse neden gündem oldu?

Geniş bir kitleye sahip olan Samsunlu güzel sosyal medyada paylaştığı sevgilisi ile tekrradan gündem oldu. Gündeme ise eski sevgilisi Samet İzs ile yaşadığı olaydan dolayı tekrardan geldi. Samet İzs ise sosyal medyadan şu sözleri paylaştı;

"Detaylıca her şeyi yazdım bunu konuşarak, video çekerek, sakinliğimi koruyarak konuşamıyorum. Vakti olan okusun bir insan hayatında maxsimum ne yaşayabilir? En büyük örneği sanırım benim. Her satırında şaşıracaksınız...

Benim bir ilişki içinde olduğumu biliyordunuz. Fakat aslında bir ilişkinin içinde değil bir ihanetin içinde olduğumu öğrendim. Çünkü aldatıldım. Hem kız arkadaşım olarak gördüğüm insan benle sevgiliyken meğerse eski sevgilisiyle de sevgiliymiş.

Tabi o çocuğun nasıl bir rahatlığa sahip olduğu tartışılır çünkü o bu konuyu bilmiyormuş.

Ben ise bu olayı şöyle yakaladım; Samsun'a gittiğinde her an ulaşabildiğim biriyken birden ulaşamadığım biri oldu. Sahilerde sabah saat 05.00'da uyuyakaldığını söyleyen normalde sabahlara kadar uyanık olan kızın akşam uyuyakalmaları yaşandı.

Haber alamıyordum, o isterse haber verip ulaşabiliyordum. Daha sonra yanıma gelecek oldu ve havalimanına sevgilisi bırakmış ben ise buraya havalimanına geldiğinde aldım.

Aynı anda aynı saate iki kişiye "aşkım" yazan havalimanına bir sevgilisi brakırken diğer sevgilisi alan bir karakter ile karşı karşıyaymışım. Sonrasında benim evime geçtik. Ben ise neden bana bu şekilde davrandığını sordum ve bana saçma sapan bahaneler söyledi.

Ben ise bu gece arkadaşlarımda kalayım dedim ve evden ayrıldım o ise benim evimde kaldı. Daha sonra ise içim el vermedi ve sabah saat 05.00 'da evime döndüm. O uyurken telefonu elime aldım ve sevgilisi ile face time'da konuşurken uyuyakaldığını gördüm. 

Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Telefondan rehbere girip ne diye kaydettiğine baktım ve "bb" yazılı birini gördüm. Ve arşivlerde mesajlarını gördüm, konuşmalarını ve buluştuklarını gördüm.

Bunların hepsi kanıtlı ve asla inkar edemez. Bu insan şeytana papucunu ters giydirir. Gerçekten hayatımda böyle bir şey ne gördüm, ne duydum. 2 insanı aynı anda idare edip benim evimde yatıp, diğer sevgilisi ile konuşarak uyuyakalmak nasıl bir karakter? İnsanın hiç mi vicdanı sızlamaz? " diyerek paylaşımda bulundu.

Kaynak: Hatice Zeybek