Ruhat Mengi'nin eski eşi olan Ahmet Biliktan son günlerde çok fazla gündem oluyor. Kendisi hakkında bir çok internet kullanıcısı kimdir ve ne iş yapıyor gibi sorular soruyor. 

Bizde sizler için Ahmet Biliktan kimdir, Ruhat Mengi'nin eski eşi Ahmet Biliktan ne iş yapıyor gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Keyifli okumalar...

Ahmet Biliktan kimdir? Ruhat Mengi'nin eski eşi Ahmet Biliktan ne iş yapıyor?

Türk bir iş adamı olan Biliktan aynı zamanda bir girişimcidirde. Doğu Anadolu Bölgesi insanı olan Biliktan gençlik yıllarından itibaren girişimci ruhu ile dikkat çekmiştir.

Başarılı bir eğitim hayatı ile dikkat çekmiştir. İşletme alanında aldığı yüksek standartlarda ki eğitimi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Biliktan aldığı eğitimin üzerine giderek yine işletme alanında kendine bir kariyer yapmıştır.

İş hayatına küçük bir işletme kurarak adım atan Biliktan ardından zaman geçtikçe daha büyük işlere imza atmıştır. Her geçen gün kendisini biraz daha iş dünyasına tanıtan Biliktan'ın büyük işlere imza atacağının daha ilk yıllarından belli olduğu söyleniyor.

Üstün girişimcilik performansı ve vizyonunun geniş olması sayesinden Ahmet Biliktan birçok başarılı projeye imzasını atmıştır. Özellikle teknoloji alanında ilerlemeyi seçen Biliktan, teknoloji ve inovasyon alanında ki yaptığı projeler ile hem takdir toplamış hemde büyük başarı kazanmıştır.

Ahmet Biliktan Kimdir 2

Turgay Tanülkü Kürt Mü? Alevi Mi? Turgay Tanülkü Aslen Nereli? Turgay Tanülkü Kürt Mü? Alevi Mi? Turgay Tanülkü Aslen Nereli?

Ahmet Biliktan iş dünyasında elde ettiği başarılar kadar aynı zamanda yardım severliği ilede büyük takdir toplayan bir in insanıdır. Bir çok sosyal sorumluluk projesine destek veren Biliktan bu yaptığı yardımlar ile de gençler arasında da sevilen bir kişilik olmuştur.

Özellikle eğitim alanında geleceği parlak gençlere verdiği destek ile büyük üne kavuşan Biliktan kendisi gibi girişimci olan gençlere büyük destek olmaya devam etmektedir.

Ahmet Biliktan'ın Ruhat Mengi ile evliliğinden 2 kızı dünyaya gelmiştir. Kızlarından birisi Nazlı Mengi şarkıcılık yaparak hayatına devam ettiren ve ün kazanan birisidir.

Ahmet Biliktan Kimdir 1

1988 yılında doğan Nazlı Mengi İngiltere'nin Manchester kentinde dünyaya gelmiştir. Çok üst düzey bir kariyeri olan Nazlı Mengi Saint Michel Fransız Lisesi'nde orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Nazlı Mengi İstanbul Bilgi Üniversitesi Finans Bölümünden mezun olarak eğitim hayatına son verip iş hayatına katıldı. Mengi köşe yazarlığı, gazetecilik, radyo ve televizyon programlarında sunuculuk yapmasının yanı sıra asıl şarkıcılık mesleği ile söz sahibi olan birisi.

Nazlı Mengi, 2011 yılında Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı seçilmişti.

Kaynak: Hatice Zeybek