Ülkemizde merak uyandıran ve akılları meşgul eden soruların başında Abdülkadir Bedir kim? Öldü mü? Gibi sorular yer aldı. Bizde sizler için bu meraklı sorulara yanıtlar araştırdık ve derledik.  İşte meraklı soruların yanıtı...

Abdülkadir Bedir öldü mü? 

Bu meraklı sorunun cevabı evet öldü.  Diyarbakır'da yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden  Sur Belediye Başkan adayı olan Abdülkadir Bedir, evinde yakınları tarafından başından vurulmuş ve ölü bulundu.

Chp’li Başkan Adayı Evinde Ölü Bulundu (2)

Edinilen bilgilere göre, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde CHP’nin Sur Belediye Başkan adayı olan ve merkez Kayapınar ilçesi Mezopotamya Mahallesi'nde bir sitede yalnız yaşayan Abdülkadir Bedir’den haber alamayan yakınları evine gitti. Bedir, yakınları tarafından evde ölü bulundu.

Chp’li Başkan Adayı Evinde Ölü Bulundu (4)

112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin kontrolleri sonrası Bedir’in cenazesi, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü ve olayla ilgili incelemenin devam ettiği öğrenildi. 

Abdülkadir Bedir nereli? Kaç yaşında? 

Diyarbakırlı olan Bedir, 1969 yılında dünyaya gelmiştir. İlkokulu Alparslan okulunda tamamlamıştır. Esnaf cocuğu olan Bedir, ortaokuldan sonra ticarete yönelmiştir. Babası ile beraber aile şirketinde çalışmıştır ve işine devam etmiştir.

Seçime 40 gün kala TrenMedyada canlı yayına katılan Bedir, Diyarbakır'ın insanlarını, sorunlarını ve yapılması gereken her şeyi dile getirdi. Hizmet için bu yola baş koyan Bedir, yıllar önce Bursa'da çorap fabrikası açmış ve hizmet kaliteli ürün üretmiştir.

Bedir, Diyarbakır'ı çok sevmektedir. Ayrıca CHP Partisi hakkında hep olumlu konuşmuş ilk defa bir partiye üye olduğunu dile getirmiştir. Bunun yanı sıra tarihin ve kültürün korunmasını dile getiren Başkan adayı, turizmede önemle vurgu yapmıştır. Diyarbakır'ı "Peygamberler Şehrine" benzeten Bedir esnaflarında kazanması için elinden geleni yapacağını açıkladı. 

"Ben buranın çocuğuyum, burada büyüdüm, memleketim ve insanlar için elimden geleni yapacağım" dedi.

Reynmen'in sevgilisi Emire Cansu Kurtaran kimdir kaç yaşında aslen nereli? Reynmen'in sevgilisi Emire Cansu Kurtaran kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Chp’li Başkan Adayı Evinde Ölü Bulundu (1)

Kaynak: Hatice Zeybek