TV8 ekranlarının sevilen programı Survivor 2024 Allstar yarışmasında kavgaların sonu gelmek bilmiyor. Yayınlana her fragmanda başka kaos olan Survivor yarışmasında en çok konuşulan kavgalardan biri olan Survivor Sercan ve Hakan kavgası ne? Sercan ve Hakan neden kavga etti? işte detaylar..

Survivor yarışmasında yaşanan kaoslarla gündemde kalmaya devam ediyor.  Büyük bir kitlenin heyecanla takip ettiği yarışma programında Hakan Hatipoğlu ile Sercan Yıldırım arasında ateş alevlenmeye devam ediyor.

Survivor Sercan ve Hakan kavgası ne?

TV8 ekranlarının sevilen programının son bölümünde inanılmaz dakikalar yaşandı. Dokunulmazlık oyunun galibi Mavi Takım oldu. Mavi takımın kazanmasının ardından adada gergin dakikalar yaşandı. Hakan Hatipoğlu ve Sercan Yıldırım tartışmaya başladı.

İkilinin tartışması etraftakilerin müdahale etmesi sonucunda son buldu.

Survivor Sercan Ve Hakan Kavgası Ne Sercan Ve Hakan Neden Kavga Etti (1)

Survivor Eleme adayı kim oldu?

 TV8'nin yarışma programı olan survivor Allstar'da Kırmızı takım  dokunulmazlık oyununu kaybetmesinin ardından, konseye çıkarak eleme adayını seçti. Yapılan konsey sonucunda kırmızı takımdan en çok yazılan isim Merve oldu.  Böylelikle Kırmızı takımın eleme adayı Merve Aydın oldu.

Merve Aydın kimdir?

Survivor yarışmasının öne çıkan yarışmacılarından olan Merve Aydın, 17 mart 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy'de dünyaya gelmiştir. Merve Aydın Bulgaristan göçmenidir. Eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünde tamamlamıştır.

14 yaşındayken atletizme başladı ve bu alanda ilerlemeye devam etti.  Bu alanda kendini geliştirmeye devam eden Merve Aydın,Lisanslı olarak Enka Spor Kulübünde atletizim yapmaya başladı. Atletizimde kendini geliştirdikten sonra 2004 yılında Türkiye Şampiyonasına katıldı.

Türkiye Şampiyonasında 800 metreyi 2:09 saniyede Koşmayı başararak Türkiye Şampiyonu olmayı başarmıştır.

Survivor Sercan Ve Hakan Kavgası Ne Sercan Ve Hakan Neden Kavga Etti (2)

Bu şampiyonluğun ardından Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam eden Merve Aydın, Galatasaray'da atletizim sporucusu olmayı başarmıştır.

Galatasarayda bir süre atletizim yaptıktan sonra yaşanan bazı prosedürel sorunlar yüzünden anlaşması feshedildi.

Bu olaylar sırasında izinsiz Yurt dışına çıktığı iddia edilerek 15 ay hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı. Yaşadığı tüm bu talihsiz olaylardan sonra spor hayatına mecburi olarak ara verilmek zorunda kalındı.

Femboy ne demek ingilizce? Femboy nedir kime denir? Femboy ne demek ingilizce? Femboy nedir kime denir?

Kaynak: Haber merkezi