Kan tahlilinde nikotin ne diye çıkar? Kan tahlilinde sigara çıkmaması için ne yapılmalı? Kan tahlilinde nikotin ne diye çıkar? Kan tahlilinde sigara çıkmaması için ne yapılmalı?

Gazeteci Fatih Altaylı, seçim sonuçlarının ardından Habertürk’te yaptığı işten ayrıldı ve dijital alanda çalışmaya başladı. Şimdi kendi web sitesinde makaleler yayınlıyor ve Youtube üzerinden güncel konularla ilgili videolar çekiyor. Altaylı’nın videoları yüksek izlenme sayılarına kolayca ulaşıyor. Bununla birlikte, Altaylı’nın yayınlarında ona sorular yönelten ve dikkatleri üzerine çeken bir kişi var. Fatih Altaylı’nın kızı Zeynep ve ‘Emre’ adını verdiği asistanı ile yaptığı yayınlarda, sorular genellikle Emre tarafından soruluyor. Peki, yüzünü görmediğimiz ve sıkça ‘Fatih Bey’ diye hitap eden, Altaylı’nın da bazen şaka yaptığı bu gizemli ‘Emre’ kimdir? İşte ayrıntılar...

Fatih Altaylı Emre Bey kim?

Fatih Altaylı'ya sürekli Fatih Bey diyenn gizli isim Emre Bey'in kim olduğu araştırılıyor.  Fatih Altaylı, asistanı Emre’yi genellikle “Merhaba Emre Bey” diyerek selamlar. İlk yayında, Emre’nin kendisine “bey” hitabını kullanmasını tercih ettiğini belirtmiş olsa da, Altaylı Emre hakkında herhangi bir özel bilgi paylaşmamıştır.

Emre’nin kişisel hayatı hakkında şu ana dek herhangi bir bilgi mevcut değildir. Sosyal medya hesabı olmadığı bilinen Emre, gizliliğini korumaya devam ediyor. Fatih Altaylı, FluTV’de yer aldığı bir programda, Emre’nin görünür olmayı tercih etmediğini dile getirmiştir.

Emre Acar kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Ekip içinde en çok merak uyandıran kişi, Emre Bey olarak tanınan ve Fatih Altaylı’ya sorular soran kişidir. Fatih Altaylı’nın takipçileri arasında yapılan bir aramada, Emre adıyla karşımıza çıkan isimlerden biri de şöyle:

Fatih Altaylı Emre Bey Kim Emre Olur Kaç Yaşında Ve Ne Iş Yapıyor

Ekşisözlük’te bir yazarın ifadesine göre, o kişi uzun süredir bu alanda çalışan bir profesyonel. Daha önce Altaylı’nın da yer aldığı HaberTürk’te görev yapmış. Altaylı’nın FLU TV’deki röportajından anlaşıldığı üzere, kameralar karşısında olmayı tercih etmese de, 32 yaşında ve sektörde uzun yıllara sahip birisi.

Fatih Altaylı Emre Bey Kim Emre Olur Kaç Yaşında Ve Ne Iş Yapıyor (1)

Kaynak: Haber Merkezi