Serdar Sertçelik kimdir? Ayhan Bora Kaplan ile ilişkisi nedir? Hangi ifşalarda bulundu? Serdar Sertçelik kimdir? Ayhan Bora Kaplan ile ilişkisi nedir? Hangi ifşalarda bulundu?

Sosyal medyada videolar paylaşarak ün kazanan isimlerden biride Erlik olmuştur. Erlik ile sosyal medya fenomeni Abdullah Kalınsazoğlu'nun tartışması gündem oldu.  Ardından Erlik'in hayatı ve biyografisi araştırılmaya başlandı. Peki Erlik kimdir? İşte detaylar...

Erlik kimdir? Youtube Erlik'in gerçek ismi ne? Nereli?

Sosyal medyada birçok kitleye ulaşan isimlerden biri de Erlik'tir. Erlik'in kim olduğu, gerçek ismi takipçileri tarafından merak ediliyor. Erlik'in gerçek adı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat kendisi aslen Trabzonlu olduğu ve şuan Almanya'da yaşadığı bilinmektedir. Ayrıca 30'lu yaşlarda olduğu tahmin edilmektedir. Erlik, siyasal içerikli videolarıyla ün kazanmıştır. Videolarında sert eleştirel yapan Erlik, takipçilerinden olumlu ve olumsuz yorumlar almaktadır. Youtube 444 bin, Twitter 485, instagram da ise 54 bin takipçi sayısına ulaşan isimler arasındadır. 

Youtube ve Twitter gibi platformlarda siyasi içerikli videolar ve tweetler paylaşarak birçok insanın hem sevgisini hem de öfkesini kazanmış olan Erlik hakkında ne yazık ki çok az bilgi mevcut. İlk paylaşımından itibaren kimliğini saklayan Erlik, keskin eleştiriler içeren tweetleriyle pek çok kişinin tepkisini çekiyor. Geçmişteki olayları, kişilikleri ve dizileri ele alıp, insanların gözden kaçırdığı ayrıntıları ortaya çıkarıyor.

Kaynak: Haber merkezi