Reynmen'in sevgilisi Emire Cansu Kurtaran kimdir kaç yaşında aslen nereli? Reynmen'in sevgilisi Emire Cansu Kurtaran kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Show Tv ekranlarının sevilen dizilerinden biri Kızılcık Şerbetidir. Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğukan Güngör, Fatih karakterini canlandırmaktadır. Dizideki performansı iile kendine hayran bırakan Doğukan Güngör, fiziği ile oldukça dikkat çeken isimler arasındadır. Peki Doğukan Güngör aslen nereli, kürt mü? İşte detaylar...

Doğukan Güngör aslen nereli?

Kızılcık Şerbetinin Fatih'i yani Doğukan Güngör'ün hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Nereli olduğu merak edilen ünlü oyuncu Doğukan Güngör, aslen Ankaralı'dır. 1996 yılında Ankara'da doğan Doğukan Güngör, 2017 yılında Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimleri aldığı sürede Othello, Umut, Bizim köyün adeti ve Hiç kimsenin öyküsü gibi çeşitli tiyatro oyunlarında boy göstermiştir. 

Doğukan Güngör Aslen Nereli Doğukan Güngör Kürt Mü (2)

Doğukan Güngör aslında Türk dizi ve tiyatro oyuncusu olup rol aldığı dizi ve tiyatro oyunlarındaki başarısı ile ismini duyurmayı başarmıştır. Harika Uygar'la Chubbuck üzerine çalışmalar yapan Doğukan Güngör, ilk olarak 'Meryem' dizisinde kamera karşısına geçti ve daha sonrada 'Zümrüdüanka' dizisinde 'Hamit' karakterine can vererek adını duyurdu. 

Özellikle dizi ve tiyatro oyunlarında fiziği ile dikkat çeken Doğukan Güngör, 1,70 cm boyunda 60 kilogram olduğu söylenmektedir. İstanbul'da eğitim gören Güngör, İstanbul Beykent Üniversitesinde oyunculuk bölümünü sürdürmeye devam etmiştir. Temel oyunculuk eğitimlerini Harika Uygar'dan almıştır. 

Doğukan Güngör Aslen Nereli Doğukan Güngör Kürt Mü (3)

2017 Yılında kamera karşısına çıkan Doğukan Güngör, 'Savaşçı'  dizisi ile ilk adımı attı. Bunun yanı sıra birçok tiyatro oyununda sahne alan Doğukan Güngör, 'Othello, Bizim köyün adeti, Umut, Hiç kimsenin öyküsü gibi oyunlarda oyunculuk başarısını göstermiştir. 2018 yılında 'Meryem' dizisinde rol alan Doğukan Güngör, 2020 yılında 'Zümrüdüanka' dizisindeki 'Hamit' rolü ile büyük çıkış yapan isimler arasındadır. 

Tiyatro Oyunları

  • Othello
  • Bizim Köyün Adeti
  • Umut
  • Hiç Kimsenin Öyküsü

Diziler 

  • Zümrüdüanka
  • Meryem
  • Savaşçı
  • Kızılcık Şerbeti

Doğukan Güngör Kürt mü?

Başarılı oyuncu Doğukan Güngör'ün kürt olup olmadığı merak konusu olmuş. Doğukan Güngör'ün kürt olup olmadığı hakkında bir bilgi yoktur. Aslen Ankaralı olan Doğukan Güngör'ün dini inancı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi