Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıgöl İlçe Başkanlığı, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, 9 Eylül 1923’te temelleri atılan partinin 100. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla özel bir etkinlik düzenledi. Partililer, Sarıgöl hükümet konağı önündeki Atatürk Anıtına çelenk sunarak, bu önemli günü coşkuyla kutladı.

CHP, Kuruluşunun 100. Yılında Atatürk Anıtı'nda Çelenk Sunumu ve Anma Töreniyle Buluştu chp sarıgöl nuri sarı

Etkinlikte konuşma yapan CHP Sarıgöl İlçe Başkanı Nuri Sarı, "Atatürk’ün önderliğinde kurulan ve kurtuluşumuzun partisi olan Cumhuriyet Halk Partimizin 100. kuruluş yıldönümünde burada, bu kutsal anıtın önünde toplanmaktan büyük bir gurur ve onur duyuyorum. Önceki dönem ilçe başkanlarımız, yöneticilerimiz, belediye meclis üyelerimiz, Kadın Kolları Başkanımız Nilüfer Erin ve değerli partililerimizle birlikte, Atamızın izinde, ülkemizin aydınlık yarınları için mücadele etmeye devam edeceğiz" dedi.

CHP, Kuruluşunun 100. Yılında Atatürk Anıtı'nda Çelenk Sunumu ve Anma Töreniyle Buluştu chp

DenizBank'tan Sarıgöl Ziraat Odası üyelerine uygun faizli kredi imkanı DenizBank'tan Sarıgöl Ziraat Odası üyelerine uygun faizli kredi imkanı

Başkan Sarı, tüm partililere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından sona erdi.

CHP, Kuruluşunun 100. Yılında Atatürk Anıtı'nda Çelenk Sunumu ve Anma Töreniyle Buluştu chp sarıgöl

CHP, Kuruluşunun 100. Yılında Atatürk Anıtı'nda Çelenk Sunumu ve Anma Töreniyle Buluştu chp sarıgöl 0

Haber: Mehmet Pamuk - Muhsin Ertan 

Editör: Sedat Demirhan