Sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ile Nihal Candan kara para aklama iddiasıyla gözaltına alındı. Nihal Candan ve Bahar Candan ne iş yapıyor? sorusu da bu bağlamda merak edilmeye başlandı. Katıldıkları çeşitli televizyon programlarıyla ünlenen Nihal Candan ve Bahar Candan’ın kara para akladığı iddia edildi. Moda programlarıyla tanınan Bahar ve Nihal Candan kardeşler hakkında geçtiğimiz günlerde suç duyurusunda bulunulmasının ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Peki, Nihal Candan kimdir? Bahar Candan kimdir? İşte Candan kardeşler ile ilgili bilgiler...

Landy Parraga kimdir? Nereli? Öldü mü? Landy Parraga kimdir? Nereli? Öldü mü?

Bahar ve Nihal Candan neden gözaltına alındı?

Moda programlarıyla tanınan Bahar ve Nihal Candan kardeşler hakkında geçtiğimiz günlerde suç duyurusunda bulunulmasının ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Candan kardeşler suç gelirlerinin aklanması iddiasıyla gözaltına alındı.

Sarallar çetesi çökertildi! Sarallar grubu ne iş yapar Sarallar ailesi nerelidir (3)

Şüpheliler Emniyet'e götürülürken Hacı İsrafil S. isimli bir kişinin daha gözaltında olduğu, şüphelilerin dolandırıcılık ve kara para aklama iddiasıyla suçlandıkları öğrenildi.

Nihal ve Bahar Candan kardeşler kim? Ne iş yapıyorlar?

Bahar Candan kimdir?

Bahar Candan, 1998 yılında doğdu. Nihal Candan’ın kardeşidir. Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor. Bahar Candan, İşte Benim Stilim yarışmasında yarışmıştı. Bahar Candan, "Dondurma Gibisin" isimli söylediği şarkıya klip çekmişti.

Candan kardeşler kimdir Bahar ve Nihal Candan neden gözaltına alındı (1)

Nihal Candan kimdir?

Nihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğdu. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenim gördü. Nihal Candan, İşte Benim Stilim programında yarıştı. Candan, daha sonra ise ise 2016 yılında Survivor'da yarıştı.

Candan kardeşler kimdir Bahar ve Nihal Candan neden gözaltına alındı (2)

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek