Lalegül Medya, radyo ve dergi yayınlarının aradından Televizyon sektörüne de adım atan Lalegül Medya Grubu, Lalegül TV'yi kurdu. İsmailağa Cemaati'ne bağlı olan bu televizyon kanalında dini dohbetler ve islami yayınlar yapmaktadır. Peki,Lalegül TV kimin? Lalegül Tv'nin sahibi kimdir? işte detaylar...

Lalegül TV kimin ? 

Lalegül Medya grubu, hem radyo hem de  Televizyon yayınları yapan bir medya gurubudur.  Lalegül TV 2014 yılında  TÜRKSAT üzerinden yayın hayatına başlamıştır. 

Lalegül TV'de Cübbeli Ahmet Hoca eşliğinde  dini sohbetler, İslam tebliğ içerikli programlar ve vaazlardan oluşmaktadır. 

Lalegül Tv Kimin Lalegül Tv'nin Sahibi Kimdir (1)

Lalegül TV hakkında şu da bilinmelidir ki, Lalegül TV ve Lalegül FM kuruluşlarının İsmailağa Cemaati'ne bağlı olduğu iddiaları asılsızdır. 

Cübbeli Ahmet hoca olarak bilinen, Ahmet Mahmut Ünlü Lalegül Tv'de verdiği vaazlarla bir dönem sosyal medyada gündem olmuştu.

Cübbeli Ahmet Hocan'ın gündem olmasının ardından Lalegül TV kanalının kim ait olduğu sorusu sosyal medyayı oldukça meşgul etti. merak edilen bu soruyu sizler için cevapladık.

Lalegül Tv Kimin Lalegül Tv'nin Sahibi Kimdir (2)

Lalegül TV kanalının Yönetim kurulu başkanlığını resmi olarak,  Yakup Aydoğdu yapmaktadır. 

Lalegül TV hakkında şu da bilinmelidir ki, Lalegül TV ve Lalegül FM kuruluşlarının İsmailağa Cemaati'ne bağlı olduğu iddiaları asılsızdır.  Lalegül medya gurubunun altında yayın yapan kanalların hiçbirinin, İsmailağa Cemaati ile resmi bir bağı bulunmamaktadır.  İsmailağa cemaati ile neredeyse aynı çizgide yayın yaptıkları için böyle bir iddia ortaya çıkmıştır ancak gerçek öyle değildir.

Lalegül Tv'nin sahibi kimdir?

Lalegül medya gurubu altında yayın yapan Lalegül TV'nin sahibi ve kanalın Yönetim Kurulu başkanı  Yakup Aydoğdudur.

Elektrik sayacında hangi rakamlar okunur? Elektrik sayacından fatura nasıl hesaplanır? Elektrik sayacında hangi rakamlar okunur? Elektrik sayacından fatura nasıl hesaplanır?

Kaynak: haber merkezi