Survivor All Star'da bu akşam " Aile Oyunu" oynanacak. Yarışmacılar için oldukça önemli bir oyun olan aile oyununu kazanan takım aileleriyle kavuşabilecek.  Ödül öncesinde Aleyna Kalaycıoğlu'nun engelli kardeşi Cansu'nun  yayına çıkmak istemediğini öğrenen Aleyna sinirlendi.

Yayına çıkmak istememe sebebini Batuhan'ın 2022 yılında engelli kardeşi ile söylediklerine bağlayan Aleyna, fragmanda Batuhan'a terör estirdi.  Fragmanda Aleyna'nın kardeşinden bahsetmesinden sonra birçok insan  Survivor Aleyna'nın  kardeşi neden engelli? diye merak etti.  İşte detaylar...

Survivor Aleyna'nın  kardeşi neden engelli?

Survivor All Star  yarışmasında Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşinin engelli olduğu bilinmektedir. Peki, Survivor Aleyna'nın  kardeşi neden engelli birçok insan tarafından merak edildi.

Aleyna'nın kardeşi doğuştan engelli sanılsada gerçek aslında öyle değil. 

Aleyna'nın kardeşi Cansu yaşadığı trafik kazası sonucunda yüzde yüz  engelli bir birey olarak yaşamına devam etmektedir. Cansu'nun yaşadığı bu  talihsiz trafik kazası sonrasında, bedensel engelli bir birey olması Kalaycıoğlu ailesini derinden etkilemiştir.

Survivor Aleyna'nın Kardeşi Neden Engelli (1)

İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi öldü mü? Sağlık Durumu Nasıl? İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi öldü mü? Sağlık Durumu Nasıl?

Aleyna'nın kardeşi Cansu'nun geçirdiği trajilk kaza hayatını tamamen değiştirmiş, günlük olarak yapabildiği şeyleri yapmaz hale gelmiştir. Cansu'nun bu hale gelmesi Kalaycıoğlu ailesini derdinden etkilesede, Cansu'ya olan sevgi ve bağı değiştirmedi. Kalaycıoğlu ailesi Cansu'ya daha fazla bağlanmış ve sevgi göstermey başladı.

Aleyna Kalaycıoğlu kardeşinin sağlığı hakkında geçmiş bir  konseyde  "Acun Bey'in Meryem'e sakatlık nedeniyle devam edemeyeceksin dediği an, aklıma kardeşim geldi. Tam 8 yıl önce, ailemiz başımıza gelmeyen bir talihsizlik yaşadı ve kardeşim yüzde 100 engelli duruma geldi. Cansu'nun durumunu düşündükçe üzüldüm. O, şu anda yürüyüp konuşabilecek, bana abla diyebilecek biri olabilirdi. Ama maalesef şu an bunları yapamıyor. Buna 'kader' demek istemiyorum. Bu, kader değil, büyük bir trajedi. Annem hayatını bırakıp kardeşine bakıyor, beni okutmaya çalışıyor. Allah herkesin yanında olsun. Sağlık, gerçekten en büyük hazine. Eğer buradaysam, sağlıklı olduğum içindir." ifadelerini kullanmıştı.

Survivor Aleyna'nın Kardeşi Neden Engelli (2)

Kardeşinin başına gelen talihsiz olayı anlatan Kalaycıoğlu, engelli kardeşine duyduğu sevgi ve bağlılığını göstermektedir.

Aleyna'nın kardeşi Cansu'nun yaşadığı bu zorluklar, Aleyna'nın Survivor hayatındaki performasını etkileyen önemli faktörler arasındadır. 

Survivor yarışmasında geçmiş zamanlardaki 'Aile Ödülü' sayesinde kardeşiyle bir araya gelen Kalaycıoğolu, göz yaşlarını tutamayarak duygusal anlar yaşatmıştı.

Engelli kardeşi ile derin bir bağı olduğu görülen Aleyna Kalaycıoğlu, kardeşi hakkında ne kadar hasas olduğu ekranlara yansımıştı.

Kaynak: Haber Merkezi