Yerel  seçimler için  son  düzlüğe  girilirken  Manisa  için  bir anket firması  daha sonuçlarını  açıkladı. 

Ser Araştırma yerel seçim sonuçlarına dair bir görsel yayınladı Ser Araştırma yerel seçim sonuçlarına dair bir görsel yayınladı

Daha önce  ASAL, SONAR, ORC ve MAK araştırma  şirketleri  anket sonuçlarını açıklamıştı.

MAK ve ORC ikinci defa yaptığı anket sonuçlarını paylaştı. 

MAK Danışmanlık tarafından geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada paylaşılan 30 Büyükşehir anketinin yankıları diğer illerde olduğu gibi Manisa'da da kendine yer buldu.

Daha önceki  Ankette, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Cengiz Ergün’e birinci sırada yer veren MAK ajans  yeni bir anket daha yayınlandı. 

MAK Danışmanlık sahibi Mehmet Ali Kulat’ın bugün yaptığı açıklama da yeni verileri açıkladı. 
“DENGELER CİDDİ ŞEKİLDE DEĞİŞTİ” DENDİ
Mehmet Ali Kulat bugün bir açıklama yaparak, geçtiğimiz haftalarda MAK Danışmanlık şirketi tarafından paylaşılan o ankette bazı büyükşehirlerde dengelerin ciddi şekilde değiştiğini söyledi. Aralarında Manisa’nın da olduğu iller şu şekilde; İstanbul, Antalya, Adana, Şanlıurfa, Eskişehir, Mardin.


ORC ANKETİ BU DEFA FERDİ ZEYREK  DEDİ 
Öte yandan, Cengiz Ergün’ü birçok kez birinci gösteren ORC Araştırma Şirketi de paylaştığı ankette Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek’e birinci sırada yer verdi.


SER-AR BİR HARİTA PAYLAŞTI
SER-AR şirketi de bir anket paylaştı. SER-AR’ın anket sonuçlarına göre; ‘Yerel Seçimlerde Belediye Dağılımı’ haritasında da CHP adayı Ferdi Zeyrek’i önde gösterdi.

Whatsapp Image 2024 03 24 At 18.42.55

Kaynak: Haber Merkezi