DenizBank, tarımın sürdürülebilirliğini destekleme vizyonu doğrultusunda Sarıgöl Ziraat Odası ile iş birliği protokolü imzaladı. Bu iş birliği kapsamında, Sarıgöl Ziraat Odası üyelerine özel uygun faizli kredi olanakları sunulacak. Ayrıca, mevduatlarına yüksek faiz oranı ile finansal işlemlerinde kolaylık da sağlanacak.

DenizBank'tan Sarıgöl Ziraat Odası Üyelerine Uygun Faizli Kredi İmkanı00

DenizBank Sarıgöl Şube Müdürü Serkan Özkan, tarım sektörünü ve ihtiyaçlarını 20 yılı aşkın süredir sahiplendiklerine dikkat çekerek, “Türkiye'nin pek çok bölgesine yayılmış tarıma özel şube ağımız ile ülkemizin dört yanında üretimin sürdürülebilirliği için çalışıyoruz. Tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyor; nüfusumuzun büyük kısmının geçimini sağladığı böyle bereketli bir alanda, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmayı önemsiyoruz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

DenizBank'tan Sarıgöl Ziraat Odası Üyelerine Uygun Faizli Kredi İmkanı0

Sarıgöl Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı Göreve Başladı Sarıgöl Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı Göreve Başladı

Sarıgöl Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen ise yaptığı açıklamada, "Bu iş birliği, üyelerimiz için büyük bir fırsat. DenizBank'ın sağladığı olanaklarla tarımın sürdürülebilirliği konusunda atılan bu adım, bölge ekonomisine de katkı sağlayacaktır. DenizBank ile olan bu iş birliğimizin, diğer kurumlar için de örnek teşkil etmesini dileriz." şeklinde konuştu.

DenizBank, 1997 yılında Zorlu Holding tarafından kuruldu. 2006'da Dexia'ya, 2012'de Rusya'nın Sberbank'ına ve 2019'da Emirates NBD'ye geçiş yaptı. DenizBank, Türkiye genelinde 685 şubesi ve 14 binden fazla çalışanıyla hizmet veriyor.

Haber: Mehmet Pamuk - Muhsin Ertan

Editör: Sedat Demirhan