Konya'da gerçekleştirilen Türkiye Kupası 2. Etap Puanlı Yol yarışmalarında Akhisar İlçe Spor Kulübü, bisiklet branşında dikkat çekici bir performans sergiledi. 23-24 Mart tarihlerinde yapılan yarışlarda kulüp, farklı kategorilerde mücadele etti.

Türkiye Bisiklet Kupası'nda Başarı Elde Etti (1)-1

U12 kategorisinde 4 kız ve 4 erkek sporcusuyla yarışa katılan Akhisar İlçe Spor Kulübü, kızlar kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak önemli bir başarıya imza attı.

Akhisar'da korkutan yangın hızla kontrol altına alındı Akhisar'da korkutan yangın hızla kontrol altına alındı

Türkiye Bisiklet Kupası'nda Başarı Elde Etti (2)Türkiye Bisiklet Kupası'nda Başarı Elde EttiKulüp, Alhatoğlu Zeytinyağları'nın sponsorluğunda yarışlarda boy gösterdi. U12 kızlar kategorisinde Miray Akcan, Hilal Kaymaz, Meryem Karataş ve İkranur Ünal; erkekler kategorisinde ise Şerafettin Kaan Umut, Berkay İl İlhan, Emirhan Gencer ve Mejit Alawaid mücadele etti. U15 kategorisinde ise Eymen Korgan, kulübün başarısı için ter döktü.

Akhisar İlçe Spor Kulübü'nün bu başarısı, genç sporcuların azim ve yeteneklerinin bir göstergesi olarak öne çıkıyor. Kulüp, gelecekteki yarışlar için de umut verici bir tablo çiziyor.

Akhisar İlçe Spor Kulübü olarak 
U12 kategorisinde
4 kız
4 erkek 
U15 kategorisinde
1 erkek sporcu ile katılım sağladık. 
U 12 kızlar kategorisinde takımımız 
Türkiye 3. Sü olmuştur.
Alhatoğlu Zeytinyağları sponsorluğunda ki Akhisar İlçe Spor Kulübü Sporcularımız 
U 12 kızlar kategorisi
. Miray Akcan
. Hilal kaymaz
. Meryem karataş
. İkranur Ünal

U 12 erkek kategorisi
. Şerafettin Kaan Umut
. Berkay İl ilhan
. Emirhan Gencer
. Mejit Alawaid 
U15 kategorisi
. Eymen Korgan

Kaynak: İHA