Sosyal medyada  ''Şeyma Subaşı din değiştirdi'' paylaşımları konuşuluyor. Peki Şeyma Subaşı gerçekten din mi değiştirdi merak ediliyor. Şeyma Subaşı geçtiğimiz senelerde soyadını değiştirmişti. Şuan ki söylentiler hem kızının hemde Şeyma Subaşı'nın din değiştirdiği yönündedir. Ramazan ayı boyunca Allah'a inandığını söyleyen Şeyma Subaşı, kendisinin ve kızının dinini değiştiriği iddia ediliyor. Fakat bu iddanın doğruluğu kesin değildir. Şeyma Subaşı bu konu ile ilgili sessiz kalıp bir açıklama yapmamıştır. 

Şeyma Subaşı Din Mi Değiştirdi

Şeyma Subaşı'nın din değiştirdi iddiları sosyal medyada geniş bir yankıya sebebiyet verdi. Son zamanlarda paylaştığı fotoğraflarla gündemde olmayı başaran Şeyma Subaşı'nın takipçileri bu iddialara farklı yorumlara yol açtı. Şeyma Subaşı hala bir açıklama yapmamış olsada din değiştirme iddialarından sonra takipçilerinin aklında baş örtüsüyle dans ettiği videolar akla geldi. Ancak Şeyma Subaşı bu çıkan iddialarla ilgili bir açıklama yapmamıştır. 

Şeyma Subaşı Din Mi Değiştirdi (1)

''Şeyma Subaşı din mi değiştirdi?'' iddiaları gerçekleri yansıtmamakla birlikte bu konu ile ilgili Şeyma Subaşı'nın bir açıklama yapmasını beklemek en doğrusu olacaktır. 

Önder Kartal öldü mü? Önder Kartal öldü mü?
Kaynak: Haber merkezi