Kim Milyoner Olmak İster'de 300 bin liralık soru ve cevabı: Milyoner sorusu ve cevabı:   İsrail'in kurduğu 1948'e kadar Filistin'i Müslümanların Yahudilere sattıkları toplam arazi tüm Filistin topraklarını yaklaşık yüzde kaçı kadardır?

11 Şubat 2024 Pazar günü Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacıya sorulan 300  bin liralık soru ve cevabı ne? Her Pazar günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda. Kim milyoner olmak ister sorusu ve cevabı merak ediliyor. Türkiye'nin en çok izlenen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de heyecan dorukta.  ATV Ekranlarında yayınlanan yarışmanın cevabı aranıyor. 11 Şubat  Kim Milyoner Olmak İster sorusunun cevabı.   İsrail'in kurduğu 1948'e kadar Filistin'i Müslümanların Yahudilere sattıkları toplam arazi tüm Filistin topraklarını yaklaşık yüzde kaçı kadardır?

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu ve cevabı:   İsrail'in kurduğu 1948'e kadar Filistin'i Müslümanların Yahudilere sattıkları toplam arazi tüm Filistin topraklarını yaklaşık yüzde kaçı kadardır?

A- 
B- 
C- 
D- 

Google subs nedir nasıl iptal edilir? Google subs nedir nasıl iptal edilir?

Doğru Cevap: A-1

Editör: Enes Kocatürk