Akhisar’da dün gece Hacıishak Mahallesinde 144 sokak üzerindeki bir kahvehanede cinayete kurban giden Olcay Güler son yolculuğuna uğurlandı.

Akhisar Cemevi’nde düzenlenen cenaze töreni ardından hayatını kaybeden Olcay Güler çalıştığı Akhisar Belediyesi hizmet binası önünde düzenlenen törenin ardından Akhisar Yeni Mezarlığına defnedildi.

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve mesai arkadaşlarının da katıldığı veda töreninde cinayete kurban giden Olcay Güler (34) son yolculuğuna uğurlandı.

Manisa'da İtfaiye Ekipleri Kedi Kurtarmaya Devam Ediyor Manisa'da İtfaiye Ekipleri Kedi Kurtarmaya Devam Ediyor

Manisa'da cinayet kurbanı son yolculuğuna uğurlandı-1

Olay nasıl olmuştu!

Akhisar Hacıishak Mahallesi 144 sokak üzerinde bir kahvede vurulan şahıs hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre bugün saat 20.30 sıralarında M.Ö. (34) isimli şahıs daha önceden aralarında husumet olduğu iddia edilen Olcay Güler (34)’in bulunduğu kahvehaneye gitti.

Aralarında çıkan tartışma sonrası M.Ö. yanında bulundurduğu tabanca ile Olcay Güler’in göğüs kısmına bir el ateş ederek olay yerinde uzaklaştığı bildirildi. Çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda güvenlik güçleri ve 112 acil servis ekipleri sevk edildi.

Manisa'da cinayet kurbanı son yolculuğuna uğurlandı-2

112 acil servis ekipleri tarafından Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesine kaldırılan Olcay Güler’in tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği bildirildi. Şüpheli M.Ö. (34) ise Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş ekiplerinin titiz çalışması sonucu tabanca ile birlikte yakalandığı bildirildi.

Kaynak: Pınar Gezici-Hatice Zeybek