Hitman , Xavier Gens tarafından yönetilen , aynı adlı video oyunu serisine dayanan2007 yapımı aksiyon-gerilim filmidir. Bugün Beyaz TV'de yayınlanacak olan filmin konusu ve oyuncularını sizler için araştırdık...

Kiralık Katil (Hitman) filminin konusu nedir?

Ağır bir şekilde korunan bir tesiste, bir grup genç oğlana, tıraşlı kafalarının arkasına barkod dövmeleri yapılıyor ve ardından silahlar, yıkımlar, silahsız dövüş, dayanıklılık ve dünya çapında faaliyet gösteren profesyonel eğitimli tetikçiler olmak için güç konusunda eğitiliyorlar. . Günümüzde Interpol ajanı Mike Whittier eve gelir ve Ajan 47 tarafından silah zoruyla karşılanır . İkili, 47'nin, sadece Organizasyon olarak bilinen gizli bir grup tarafından yetiştirilen ve eğitilen profesyonel bir tetikçi olarak hayatından bahsediyor .

Kiralık Katil (Hitman) Filminin Konusu Nedir Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (3)

Üç ay önce 47, Bwana Ovie adlı Nijeryalı bir savaş ağası üzerinde, yakalanan bir askeri plastik patlayıcılarla zorla besleyerek ve onu Ovie'yi öldürmek için insan bombası olarak kullanarak saldırıyı tamamlıyordu. Daha sonra yapılan plan değişikliğinde, Organizasyon sorumlusu Diana Burnwood 47'ye bir sonraki hedefi olan Rusya Devlet Başkanı Mikhail Belicoff'u özel olarak değil halka açık olarak öldüreceğini söyler . Ajan 47, adamı başından vurarak görevini tamamlar, ancak Rusya'dan ayrılmadan önce üstleri onunla temasa geçer. Vuruşun başarısız olduğu ve Belicoff'un hayatına yönelik saldırıdan sağ kurtulduğu söylendiğinde şaşkına dönüyor. Örgüt ona suikastın bir tanığını bildirir ve onu yakalayıp öldürmesini emreder. Ancak 47, onu daha önce hiç görmediğini anlayınca onu vurmaz; bunun yerine, başka bir ajanın kendisine yönelik suikast girişiminden kıl payı kurtulur ve kendisine tuzak kurulduğunu fark eder.

İşverenleri yerini ve kimliğini FSB'ye gönderir , ancak Diana gizlice 47'yi arar ve ona ihbarda bulunarak saldırı emrini Belicoff'un kendisinin verdiğini ortaya çıkarır. 47, otelinden kaçtıktan sonra Belicoff'un metresi ve vurulmasına tanık olduğu iddia edilen kadın Nika'nın yolunu keser. Onu sorguya çeker ve Belicoff'un , Rusya'nın başkanı olarak yerini almak için gerçek Belicoff'un vurulmasını emreden bir kopyası olduğunu keşfeder. Yeni hükümet üzerinde nüfuz kazanmayı ümit eden Örgüt, 47'ye Nika'yı öldürmesini ve ardından onu silinmesi ve böylece izlerini kapatması için tuzak kurmasını emretti.

Kiralık Katil (Hitman) Filminin Konusu Nedir Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (2)

Rusya'yı trenle terk etmeye çalışan Nika ve 47, Örgüt ajanları tarafından takip ediliyor ve 47'si göğüs göğüse çarpışarak bastırılıyor ve öldürülüyor. Whittier daha sonra 47'yi kendisi tutuklamaya çalışır, ancak kolayca alt edilir. Nika, 47'yi Whittier'ı serbest bırakmaya ikna eder ve Whittier, insan avını denetleyen FSB memuru Yuri Marklov tarafından müdahale ettiği için Rusya'yı terk etmek zorunda kalır. 47, kendisine bir anlaşma teklif etmek için ortağı CIA memuru Carlton Smith ile iletişime geçer: 47 , bir iyilik karşılığında Udre Belicoff'u (Mikhail'in erkek kardeşi ve zengin bir silah tüccarı ve insan kaçakçısı ) öldürecektir. Smith, 47'ye Udre'nin Price adında bir Alman silah kaçakçısıyla bir şeyler planladığını bildirdi.

Solo Leveling anime 2 sezon ne zaman? Solo Leveling kaç sezon kaç bölüm olacak? Solo Leveling anime 2 sezon ne zaman? Solo Leveling kaç sezon kaç bölüm olacak?

Kiralık Katil (Hitman) Filminin Konusu Nedir Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (4)

47 ve Nika İstanbul'a gider ; burada 47, Price'ı kaçırır, bir kulüpte Udre ile buluşmak için onun kılığına girer ve onu öldürerek Belicoff'un ikizini Udre'nin halka açık cenazesine katılmaya zorlar. 47, Marklov'u kaçırır ve kendi ajanlarına cenazeyi bozmaları ve dikkat dağıtmaları emrini vermeye zorlarken, asker kılığına giren 47, sahtekarın korumalarıyla ilgilenir ve Whittier onu gözaltına almak için Interpol'ün desteğiyle gelmeden önce onu öldürür. Smith anlaşmanın kendi payına düşen kısmını yerine getirir ve ajanlarının 47 kişiyi havaalanına taşıyan konvoyun yolunu keserek tetikçinin kaçmasını sağlar.

Whittier'in evine döndüğünde 47, Whittier'ın planına uymasını önerir: Polise Ajan 47'yi öldürdüğünü (sahte) bildirmek, bu da Whittier'ın reddederse hayatta kalamayacağını ima eder ve ayrılır. Nika, sahip olma hayali olan bir bağın tapusunu içeren bir zarfı alırken görülüyor. Ajan 47 onu uzaktan keskin nişancı tüfeğinin dürbünüyle izliyor. Ayaklarının dibinde yatan başka bir ajanın cesedine baktığında, onu (Örgüt'ü kastederek) ona dokunmaması konusunda uyardığını düşünür ve sonra uzaklaşır.

Kiralık Katil (Hitman) filminin fragmanı

Kiralık Katil (Hitman) filminin oyuncuları kim?

Filmin oyuncuları şunlardır:

 • Timothy Olyphant, Ajan 47 rolünde : Örgüt tarafından profesyonel eğitim almış, uluslararası alanda faaliyet gösteren kiralık bir tetikçi olmak üzere alınan ve eğitilen yetim bir çocuk .
 • Borislav Parvanov Genç Ajan 47 rolünde
 • Dougray Scott , Mike Whittier rolünde: Ajan 47'yi uzun süredir takip eden ve sonunda gizemli hedefiyle yüzleşen bir Interpol ajanı.
 • Robert Knepper , Yuri Marklov rolünde: Bir FSB kuvvetinin baş ajanı. Ajan 47'yi yakalamak için kovalamacaya katılır.
 • Olga Kurylenko , Nika Boronina rolünde: Mikhail Belicoff'un metresi, olaylar ilerledikçe Ajan 47 ile arkadaşlığa sürükleniyor.
 • Ulrich Thomsen, Mikhail Belicoff rolünde ve onun dublörü: Rusya Devlet Başkanı. Filmin başlarında Ajan 47 tarafından bir hedef olarak hedef alınır.
 • Henry Ian Cusick , Udre Belicoff rolünde: Rusya Devlet Başkanı olan kardeşi Mikhail Belicoff tarafından korunurken, CIA ve FSB tarafından aranan uluslararası bir suçlu.
 • Michael Offei, Jenkins rolünde: Whittier'in Interpol'deki sağ kolu.
 • James Faulkner , Carlton Smith rolünde: Ajan 47'nin Interpol'den kaçmasına yardım eden bir CIA ajanı.
 • Eriq Ebouaney Bwana Ovie rolünde
 • Emil Abossolo-Mbo General Ajunwa rolünde
 • Lisa Jacobs Diana Burnwood rolünde
 • Sabine Crossen, June rolünde: Ajan 47'yi bir barda baştan çıkarmaya çalışan genç bir kadın.
 • Susan White Mia rolünde
 • Asen Blatechki FSB Sürücüsü rolünde
 • Vladimir Kolev HRT Guy olarak
 • Desislava Bakardzhieva Kadın Haber Muhabiri olarak

Kiralık Katil (Hitman) filmi ne zaman ve nerede çekildi?

Ana çekimler 27 Mart 2007 haftasında Bulgaristan'ın Sofya kentinde başladı ve 12 hafta sürdü. İkinci bir ekip ayrıca Londra , İstanbul , St. Petersburg ve Cape Town gibi yerlerde çekim yapılmıştır.

Kaynak: Haber Merkezi