Survivor All Star programında gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Hakan Hatipoğlu, kişisel yaşamıyla da sıkça gündeme geliyor. Gizem Akın ile yarışma sırasında tanışıp, yarışmadan sonra evlenen ve 11 yıllık mutlu bir evliliği olan Hakan Hatipoğlu’nun, kameralardan uzak tuttuğu kız kardeşi hakkında bilgiler ortaya çıktı. Tüm detaylarıyla haberimizde açıkladık...

Hakan Hatipoğlu'nun kardeşi Zeynep Hatipoğlu kimdir?

Survivor programı ve Survivor Panorama’nın ardından geniş bir hayran kitlesi edinen Hakan Hatipoğlu, ailesiyle de ilgi odağı olmuştur. Uzun süre gizli kalan kız kardeşi Zeynep Hatipoğlu’nun ortaya çıkışı, herkesi şaşırtmıştır. Pazarlama sektöründe uzman olan 45 yaşındaki Zeynep Hatipoğlu, farklılıklarıyla dikkat çeken biri olarak tanınmaya başlamıştır. Sosyal medyada aktif olan Zeynep Hatipoğlu, yakın zamanda abisi Hakan Hatipoğlu ile birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaşmış ve “Harika bir kardeşiniz varken, gerçek bir süper kahramana gerçekten ihtiyacınız olur mu?” diye yazmıştır.

Hakan Hatipoğlu'nun Kardeşi Zeynep Hatipoğlu Kimdir (1)

Özlem Akarsu Çelik kimdir? Özlem Akarsu Çelik hangi partili? Kürt mü? Alevi mi? Özlem Akarsu Çelik kimdir? Özlem Akarsu Çelik hangi partili? Kürt mü? Alevi mi?

Hakan Hatipoğlu, Zeynep Hatipoğlu’nun erkek kardeşi olup, Türk su topu oyuncusu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu olarak tanınmaktadır. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hatipoğlu, daha sonra Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisans derecesini almıştır. Gizem Akın ile evli olan Hatipoğlu, Var Mısın Yok Musun yarışmasında tanıştıkları bilinir. Survivor Kızlar - Erkekler ve Survivor All Star gibi yarışmalarda yarışan Hatipoğlu, Survivor’da 17 hafta kalarak toplamda 124 gün adada kalmış ve 6. olmuştur. Milli bir sporcu olarak da bilinen Hatipoğlu, Adalarspor’da su topu oynamakta ve 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Su Topu Milli Takımı’nda ülkesini temsil etmiştir.

Zeynep Hatipoğlu kaç yaşında?

Zeynep Hatipoğlu'nun yaşı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat 20/25 yaş arakığında olduğu bilinmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi