Erzan, kendisine yöneltilen iddiaları reddederek, "Kazandırırken Seçil'dim, kazandıramayınca dolandırıcı oldum" ifadelerini kullandı. Toplamda 25 milyon dolar civarında bir miktarın dolandırıldığı konuşulan Erzan, Galatasaray Kulübü'ne yakınlığı nedeniyle oyuncuların parasını değerlendirme konusunda çaba sarf ettiğini belirtti. Erzan, şahsi olarak hiçbir zaman insanların paralarını üzerine almadığını, ancak dışarıda parayı değerlendireceğini düşündüğü bir yatırımın ardından mali sıkıntıya düştüğünü ve birçok mal varlığını satmak zorunda kaldığını söyledi.

ÖNERİ İÇERİK: Seçil Erzan Kimdir?

Dolandırıldığını iddia eden Arda Turan, mahkemede yaptığı açıklamada Erzan'ın sürekli olarak kendisini arayarak parasını bir fona yatırması için ikna etmeye çalıştığını ve sonucunda 13 milyon 900 bin dolar kaybettiğini ifade etti. Arda Turan'ın yanı sıra diğer mağdur futbolcular Emre Belözoğlu ve Fernando Muslera da benzer suçlamalarda bulunarak birikimlerini alamadıklarını dile getirdi.

İddianameye göre, müştekilerden Buse Terim Bahçekapılı, Emre Belözoğlu ve Fernando Muslera'nın da aralarında bulunduğu isimler, Seçil Erzan'a toplamda 25 milyon doların üzerinde bir miktar vermişlerdi. Erzan'ın ise bu parayı geri ödemedği ve dolandırdığı iddia ediliyor.

Seçil Erzan ve Fatih Terim ortak mı? Arda Turan açıkladı!

Erzan, ayrıca 2020 yılında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den aldığı 300 bin doları itiraf ederek, "O kişi elden parasını teslim etti, o parayı değerlendiriyordum. Bana verdiği paradan çok fazla istemeye başlayınca hayır diyemedim. İstediği zaman belirli miktarlarda geri ödeme yapıyordum" şeklinde konuştu. Müşteki Fatih Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı da Erzan'ın kendisini birkaç kez arayarak ofise davet ettiğini belirtti ve bu fon hakkında eşinin bilgi sahibi olduğunu ifade etti.

Dünya Engelliler Günü ne zaman? Engelliler Günü mesajları Dünya Engelliler Günü ne zaman? Engelliler Günü mesajları

Dava süreci devam ederken, Seçil Erzan'ın savunması ve iddiaların detayları mahkeme tarafından titizlikle incelenmeye devam ediyor.