Türk sinemasının en önemli isimlerinden yönetmen, senarist ve yapımcı Türker İnanoğlu hayatını kaybetti.  Türk sinemasının çınarı olarak bilinen İnanoğlu, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle tedavi görmekteydi. Fakat acı haber bugün açıklandı.

88 yaşındaki ünlü yönetmen Türker İnanoğlu, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Bakan Koca ise acı haberi Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ise şu şekilde: 

"Sanat dünyamızın ünlü isimlerinden yapımcı ve film yönetmeni Türker İnanoğlu geçirdiği ani rahatsızlığın ardından kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Sevenleri olarak acımız büyük" ifadelerini kullandı.  Yeşilçam'ın çınarı olarak bilinen Türk film yönetmeni, film ve televizyon yapımcısı olarak tanınan ve bilinen Türker İnanoğlu'nun hayatını kaybetti. 

Türk film yönetmeni ve film ve televizyon yapımcısı'ndan bugün üzücü haber geldi. 

Uzun bacaklı sinek ısırır mı? Uzun bacaklı sivrisinek zararlı mı? Uzun bacaklı sinek ısırır mı? Uzun bacaklı sivrisinek zararlı mı?

Kaynak: Hatice Zeybek