Yan Oda dizisindeki Sevgi'nin eski kocası merak ediliyor. Dizi Sevenler Sevgi karakterinin eski eşinin kimin canlandıracağını merak konusu oldu. “Yan Oda” dizisinde, Sevgi karakterinin daha önceki evliliğinden bir kız çocuğu olduğu bilinir. Ancak eski kocasının kimliği hakkında kesin bilgi yoktur. İzleyiciler arasında, Sevgi’nin eski kocasının olabileceği birkaç isim yönünde tahminler bulunsa da, dizi bu iddiaları doğrulayacak herhangi bir açık kanıt bulunmamaktadır. Bu nedenle, Sevgi’nin eski kocasının kim olduğu konusu, dizide açıkça ifade edilmeyen bir konu olarak kalmaktadır.

Yan Oda dizisinde Sevgi'nin eski eşini kim oynadığı merak konusu oldu. İlerleyen bölümlerde Sevgi'nin eski eşini kimin rol alacağı belli olacaktır. 

Yan Oda dizinin konusu ne? 

Bir zamanlar ünlü bir televizyon sunucusu olan ve kariyerinde düşüş yaşayan Sevgi Ersoy (Şevval Sam), ülkenin tanınmış iş adamlarından Fikret Alabey (Caner Cindoruk) ile beklenmedik bir şekilde dünyaevine girer.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor mu? Hüsnü Çoban'ın tayini nereye çıktı? Arka Sokaklar Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor mu? Hüsnü Çoban'ın tayini nereye çıktı?

Yan Oda Sevgi'nin Eski Eşi Kimdir Sevgi'nin Eski Eşini Kim Oynuyor (1)

Bu sürpriz nikah, herkes için şaşırtıcı bir haber olur. Hem Sevgi hem de Fikret, geçmişte yaşadıkları mutsuz evliliklerden sonra, hayatlarının bu yeni dönemini mutlu bir şekilde geçirmeyi umut ederler. Ancak bu umutlarına ulaşmaları sandıkları kadar basit olmayacaktır. Zira, bu evlilik, birbirinden tamamen farklı iki ailenin de birleşmesine sebep olur. Karakterleri birbirinden tamamen farklı olan bu iki ailenin aynı evde yaşamaya başlaması, Sevgi ve Fikret’in tahmin ettiğinden daha karmaşık sorunlara yol açar.

Özellikle bu evliliğe başından beri karşı çıkan anneleri başta olmak üzere, tüm aile bireylerinin yaşamlarında büyük değişiklikler meydana gelir. Bu durumdan en çok etkilenenler ise yan yana odalarda yaşamak zorunda kalan çocuklar Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale (Derya Pınar Ak) olur.

Yan Oda oyuncuları

  • Şevval Sam-Sevgi Ersoy Alabey
  • Caner Cindoruk-Fikret Alabey
  • Nazan Kesal-Nurcihan Alabey
  • Melek Baykal-Cevale Ersoy
  • Onur Seyit Yaran-Taylan Alabey
  • Derya Pınar Ak-Şelale Yıldırım
  • Derya Karadaş-Pervin Kahraman
  • Bülent Polat-Ferhan Alabey
  • Nezaket Erden-Selda Ersoy
  • Mehmet Bilge Aslan-Selim Kahraman

Yan Oda nerede çekiliyor?

“Yan Oda” adlı dizi, Sevgi ve Fikret karakterlerinin yaşamlarını merkeze alıyor ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Bu dizi, İstanbul’un farklı mahallelerindeki çekimleriyle biliniyor.

Kaynak: Haber Merkezi