Komedyen olarak bilinen Tahsin Hasoğlu, eğlenceli içerikler üreterek takipçilerin kalbini kazanan isimler arasındadır. Tahsin Hasoğlu'nun hayatı ve biyografisi araştırılmaya devam ediyor. Peki Tahsin Hasoğlu kaç yaşında ve nerelidir gibi merak ettiğiniz soruları haberimizde açıkladık...

Tahsin Hasoğlu kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Tahsin Hasoğlu'nun komik ve eğlenceli içerikler üretmesiyle birçok takipçi sayısına ulaşmıştır. Komedyen Tahsin Hasoğlu, 19 mart 1984 yılında Kayseri'de doğmuştur. Aslen Kayserili olan Hasoğlu, eğitimini Kayseri Erciyes Üniversitesi İşletme mezunudur. Birçok oyunculuk eğitimi alan Tahsin Hasoğlu youtube'da komedi ve skeç videoları paylaşarak ün kazanan isimler arasındadır. Aynı zamanda Stand up gösterileride yapmaktadır. 

Tahsin Hasoğlu Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli

Eğlenceli içerikler üreterek tanınan Tahsin Hasoğlu birkaç filmde de oynamıştır. 31 Mart 2011 yılında açmış olduğu yotube kanalında, ürettiği içerikler sayesinde şuan 524 bin aboneye sahip olmuştur. Sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanan Tahsin Hasoğlu'nun instagram'da 937 bin takipçi sayısına ulaşmıştır.  Tahsin Hasoğlu, 3 yıl kadar ticari bankacılık yaptığı bilinmektedir. Anne ve babası bankacılıktan ilerlemesini isterken Tahsin Hasoğlu 3 yılın sonunda sosyal medya platformuna giriş yapmıştır. 

Erlik kimdir? Youtube Erlik'in gerçek ismi ne? Nereli? Erlik kimdir? Youtube Erlik'in gerçek ismi ne? Nereli?

Tahsin Hasoğlu Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli (1)

Tahsin Hasoğlu evli ve bir çocuk babası olduğu bilinmektedir. Skeçlerinde ilk önce eşinin tepkisini gören Tahsin Hasoğlu, eşinin tepkisine göre skeçlerini yayınladığını söylemiştir. 

Din ile ilgili skeçlerden uzak duran Hasoğlu şunları söyledi;

''Dinle ilgili skeçlere girmiyorum. Çünkü Türkiye'de din ile ilgili skeçlere girdiğimde yargılanabilirim. Din ile ilgili şakalar yapıyorum fakat sınırımı iyi çiziyorum. Bir probem olmuyor ama bir başkası çıkıp halkı eleştirip dini duygulara tamamen saygısızlık olacak şeyler yaparsa bilmyorum ona tepki ne olur ne olmaz bilmiyorum. Yapan çok fazla bende yapıyorum.''

Siyaset skeçlerini şu şekilde söyledi;

''Siyaseti ben pek anlamıyorum. Anlasam galiba bulaşırdım'' ifadelerini söyledi.

Tahsin Hasoğlu'nun sosyal medya platformlarında ki yükselişini her geçen gün artmaktadır. Hasoğlu, Başakşehir'in tek taraftarı gamsız teknik direktör Arif ve kafa adam İrfan kişileriyle tanınmıştır. 

Tahsin Hasoğlu, videoları üzerinden kazandığı beğeni ve paylaşımlar sayesinde Gani Müjde’nin ilgisini çekmeyi başardı ve onunla tanıştıktan sonra kariyerini profesyonel bir yola taşıdı. Senaryo yazarlığı ve oyunculuk yapmaya karar veren Hasoğlu, birçok televizyon projesinde senarist olarak görev aldı ve 2016 yılında gösterime giren ‘Bizans Oyunları’ isimli komedi filminde oynadı.

Tahsin Hasoğlu Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli (3)

Tahsin Hasoğlu, 200’den fazla içerik üretmiş ve özellikle futbol temalı mizah videolarıyla ulusal televizyonlarda yer alarak sosyal medyada milyonlarca kullanıcının takdirini kazanmıştır. Dijital platformlardaki komedi alanındaki başarısını sahneye de aktaran Hasoğlu, yeni nesil komedyenler içinde öne çıkmaktadır. BKM Mutfak ile iş birliği içinde gerçekleştirdiği stand up gösterileri, izleyiciler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Geçtiğimiz senelerde Tahsin Hasoğlu’nun 6 Aralık’ta Ankara’daki stand up performansında izleyicilerini güldürmesi, onun başarısının göstergelerinden biriydi. 

Kaynak: Haber Merkezi