Dünki Survivor All Star yarışmasında Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamayla Hilmi Cem ve Avatar Atakan'ın yarışmaya katılacaklarını duyurdu. Bu sefer gözler Hilmi Cem'e çevrildi. Özellikle aşk hayatıyla göz önünde olan Hilmi Cem'in sevgilisi Pınar Atasev'in hayatı merak konusu oldu. İnstagram'da cesur pozlarıyla dikkat çeken Atasev, ünlü oyuncularla dans ettiği görülmüştür.  Survivor Hilmicem sevgilisi Pırıl Atasev kimdir?İşte detaylarıyla haberimizde açıkladık...

Survivor Hilmicem sevgilisi Pırıl Atasev kimdir?

Survivor All Star 2024'e yedeklerden gelen Hilmicem hakkında merak edilen birçok sorular var. Özellikle aşk hayatıyla dikkat çeken Hilmicem, sevgilisi merak konusu oldu.  İşte detaylar...

Timsah yavrusunu yer mi? Timsahlar birbirini yer mi? Timsah yavrusunu yer mi? Timsahlar birbirini yer mi?

Pırıl Atasev kimdir?

Atasev, Sinan Akçıl,Ajda Pekkan gibi isimlerle dans etmiş bir sanatçıdır. Özellikle Hilmicem ile birliktelikleri ile ön planda olan Atasev'in hayatı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. 

Survivor Hilmicem Sevgilisi Pırıl Atasev Kimdir

Dansçı olarak bilinen Pırıl Atasev, instagramdaki cesur pozlarıyla da dikkat çekmektedir. Özellikle Hilmi Cem ile pozları sosyal medyada gündem olmuştur.

Survivor Hilmicem İntepe kimdir?

1992 yılında Muğla’nın bir ilçesinde dünyaya gelmiştir. 18 yaşına gelene kadar Bodrum’da yaşamıştır. Latin danslarına ilgi duymuş ve salsada Türkiye’nin en iyileri arasına girmiştir. Yetenek Sizsiniz Türkiye programıyla tanınmış ve Survivor yarışmasını kazanmıştır. Survivor All Star’a da katılmıştır.

Survivor Hilmicem Sevgilisi Pırıl Atasev Kimdir (2)

Oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisinde başlamıştır. Daha sonra birçok dizi ve filmde oynamıştır. En son Bodrum Masalı dizisinde Kelebek rolünü üstlenmiştir.

Survivor Hilmicem Sevgilisi Pırıl Atasev Kimdir (3)

 Hilmi cem, Muğla doğumlu bir dansçı, oyuncu ve yarışmacıdır. Anne ve babası öğretmen olan Hilmi cem, Güvercinlik’te büyüdü ve Muğla’da eğitim gördü. Kendi spor okulunu açtı ve dans öğretmenliği yaptı.

Yetenek sizsiniz Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar geldi. Daha sonra Survivor’a seçildi ve yarışmayı birinci bitirdi. Bu sayede Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı ve oyunculuğa başladı. En son Survivor All Star’da yarıştı.

Hilmi Cem İntepe kaç yaşındadır?

1992 Yılında Muğla'da doğmuştur. Şuan 32 yaşındadır.

Hilmi Cem İntepe aslen nerelidir?

Hilmi Cem aslen nereli olduğu çok merak edilmişti. Doğma büyüme Muğla'lı olduğu bilinmektedir.

Hilmi Cem İntepe'nin mesleği nedir?

İntepe, Türk sinema ve dizi oyuncusu olup aynı zamanda dans eğitmenidir.

Hilmi Cem İntepe kariyeri

 Latin danslarına ilgi duydu ve salsada gençler kategorisinde çok sayıda şampiyonluk kazandı. Yetenek Sizsiniz Türkiye programında dans etti ve Survivor yarışmasında birinci oldu. Survivor All Star’a da katıldı. Oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisinde Yavuz rolüyle başladı. Daha sonra birçok dizi ve filmde oynadı. Bodrum Masalı dizisinde Kelebek, Hür dizisinde Üsteğmen Gökhan Avcı ve Sevda Mecburi İstikamet filminde Genco karakterlerini canlandırdı.

Hilmi Cem İntepe boy ve kilosu

İntepe,1.78 cm boyunda olup 74 kilogramdır.

Hilmi Cem İntepe oynadığı dizi ve filmler

Televizyon dizileri

 • 2013- Muhteşem yüzyıl / Çalıkuşu
 • 2016/2017- Bodrum masalı
 • 2019- Tek yürek
 • 2020- Ya İstiklal ya ölüm / Maria ile Mustafa 
 • 2022- Uslu durayamanlar
 • 2023- Tetikçinin oğlu / Altın kafes

Filmler

 • 2021- Yeşilçam
 • 2023- Hür

Sinema

 • 2014- Stajyer mafya
 • 2015- Çılgın dershane 4, ada
 • 2018- Hürkuş; Göklerdeki kahraman
 • 2023- Sevda mecburi istikamet

Yarışmalar

 • 2013- Survivor 2013
 • 2015- Survivor All Star
 • 2018- Survivor 2018
 • 2024- Survivor 2024 All Star 

Hilmi Cem İntepe Survivor'da kaç kere katıldı?

Survivor’da 2013 yılında birincilik kazanan Hilmi Cem İntepe, 2015 ve 2018 yıllarında da yarışmaya katılmıştı. Hilmi Cem, bu yıl Survivor’a dördüncü defa girmiş oldu.

Hilmi Cem İntepe Survivor'da şampiyon oldu mu?

Hilmi  Cem 2013 yılında Survivor'a birincilikle bitirdi.

Kaynak: Haber Merkezi