Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 37 yıllık çalışma arkadaşı Şükran Kütükçü'nün kim olduğu merak ediliyor. CHP Özel Kalem Müdürü Şükran Kütükçü kimdir? Nereli? Kaç yaşında işte detaylar...

Şükran Kütükçü kimdir? 

Şükran Kütükçü, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Meclis’teki en yakın çalışma arkadaşıdır. Çankırı doğumlu olan Şükran Kütükçü, uzun yıllar Kemal Kılıçdaroğlu’nun özel sekreterliğini yapmıştır . Şimdi ise Özel Kalem Müdürü olarak görev yapmaktadır. Şükran Kütükçü, Kemal Kılıçdaroğlu ile basın mensupları arasında iletişimi sağlamakta ve randevuları ayarlamaktaydı.

Diyarbakır muhtar adayı Simurg Sarsılmaz kimdir kaç yaşında aslen nereli? Diyarbakır muhtar adayı Simurg Sarsılmaz kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Şükran Kütükçü nereli?

Şükran Kütükçü aslen Çankırılıdır.

Özgür Özel Şükran Kütükçü ile yola devam dedi

CHP’nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel, eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Şükran Kütükçü ile çalışmaya devam edeceğini duyurdu. Kurultayda değişimcilerin kazanmasının ardından Şükran Kütükçü’nün yerine kimin getirileceği merak konusu olmuştu. Bu konuda farklı isimler öne çıkarken CHP lideri Özel, yakın ekibine beklenmedik bir karar verdi. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Şükran hanımı değiştirmeyeceğiz. Çünkü Şükran hanım, bu görevi yapabilecek her türlü tecrübeye, yetkinliğe ve devlet adabını yıllarca kamu hizmetlerinde öğrenmiş bir arkadaşımız” ifadelerini kullandı. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in bu sürpriz kararı yakın ekibinden olumlu yankı buldu.

Editör: Enes Kocatürk