Bir dönemin en ünlü çiftlerinden biri olan Sagopa ve  Kolera  çifti 2009  yılında dünya evinegirmiş daha sonrasında ise  2019 yılında aniden boşanmışardı. 

Aniden boşandıktan sonra neden ayrıldıkları hakkında net bir açıklama yapmayan bu çift, gündemi bir süre meşgul ettmişti.  Sagopa Kolera neden ayrıldı? Sagopa Kolerayı dövdü mü? İşte detaylar...

Sagopa Kolera neden ayrıldı?

2000'li yılların en ünlü rapçi çiftlerinden olan Sagopa ve kolera, bir döneme damga vurmuş isimler arasındadır.  2009 yılında evlenip,2019  yılında aniden boşanan bu ünlü çift herkesi şaşkınlığa uğratmıştı. Neden ayrıldıklar tam bilinmezken Sagopa ayrılıkları hakkında şu ifadeleri kullandı: 

'20 yıllık arkadaşım, en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen (Kolera) ile yollarımızı, aldığımız ortak karar doğrultusunda ayırdık, evliliğimizi sonlandırdık. Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettarım. Bundan sonrasında her ikimiz için de bambaşka hayatlar var. O nedenle şu andan itibaren lütfen paylaşımlarınızda bizi birbirimize etiketlemeyin. Yorumlarınızda kırıcı olmayın. Bugüne dek bize değer veren, her ikimizin de müziğine kulak veren, konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm melankolia ailesine teşekkürler. Melankolia bugünden itibaren sadece Sagopa Kajmer ile devam edecek olsa da logodaki el ele tutuşan iki sevgili hep orda kalacak'

Sagopa bu açıklamayı yaparken, kolera  lakabıyla bilinen Eser Güler sessiz kalmayı tercih etmiştti. Olayın üstünden bir süre geçmesinin ardından,  Eser Güler instagram hesabından , eski eşinin kendisinin kemiklerini kırdığını ifade ederek, eski eşini savunan takipçilerine de küfür ve hakaretler yağdırdı.

Sagopa Kolera Neden Ayrıldı Sagopa Kolerayı Dövdü Mü (2)

Sagopa Kolerayı dövdü mü?

Türkiye'de rap müzik denilince aklımıza ilk gelen isimlerden biri olan Sagopa Kajmer ve kendisi gibi rapçi olan Kolera çifti 20 yıllık bir birliktelikten sonra  2019 yılında boşanmıştı.  2019 yılında aniden boşanan bu çift,  gündemi sallarken neden boşandıklarını tam olarak açıklamamıştı.

Dursun Özbek hangi partili? Dursun Özbek hangi partili?

Sagopa Kolera Neden Ayrıldı Sagopa Kolerayı Dövdü Mü (1)

olayın ardınan bir süre geçmesinin ardından, Kolera instagram hesabında yaptığı canlı yayın sırasında "'Sizin üstad dediğiniz Sagopa, beni öldüresiye dövdü'' dedi.  Kolera'nın söyledikleri herkese şaşkınlığa uğrattı.

Rap dünyasında 'Kolera' lakabı ile bilinen,Eser Güler, yaşadığı şiddet olayında Kolera kemiklerinin kırıldığını ve darbeye dayalı omur ve disklerin zedelendiğini açıkladı.

Kaynak: Haber Merkezi