Ailesi ile birlikte oyun videoları çeken Öykü Sevindik sosyal medyanın gündeminde. Oyuncak Avı Tv kurucusu olan Öykü Sevindik, çektikleri oyun videoları ile birçok beğeni ve takip sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Öykü Sevindik kimdir? Detayları haberimizin içeriğinde.

Oyuncak Avı Öykü Sevindik kimdir kaç yaşında nerede yaşıyor? Oyuncak Avı Öykü kim?

Oyuncak Avı Tv kurucusu olan Öykü Sevindik 2013 yılında dünyaya gelmiştir. Şuan 11 yaşında olan Öykü Sevindik Türkiye'de en büyük çocuk kanallarından biri olan Oyuncak Avı Tv'yi kurmuştur. Sosyal medya platformunda ailesi ile beraber eğlenceli içerikler üreten Öykü Sevindik bu sayede birçok beğeni toplamaktadır. 

Oyuncak Avı Öykü Sevindik Kimdir Kaç Yaşında Nerede Yaşıyor Oyuncak Avı Öykü Kim (1)Haluk Arslantaş menejerliğinde kariyerine adım atan Öykü Sevindik, yaşamını İstanbul'da devam ettirmektedir. Hayvanları çok seven Öykü Sevindik'in Behlül adında birde kedisi vardır. 

Yaşlı adam evinde ölü bulundu!! Yaşlı adam evinde ölü bulundu!!

Oyuncak Avı Öykü Sevindik Kimdir Kaç Yaşında Nerede Yaşıyor Oyuncak Avı Öykü Kim (2)Dans etmeyi, oyun oynamayı seven Sevindik sosyal medya platformlarında bunlarla ilgili içerik üretmeye devam ediyor. Öykü Sevindik'in ailesi tarafından yönetilen instagram hesabında 574 bin, youtube oyuncak avı tv kanalında ise 15,2 miltyon takipçi sayısına ulaşmıştır. 

Oyuncak Avı Öykü Sevindik Kimdir Kaç Yaşında Nerede Yaşıyor Oyuncak Avı Öykü Kim (3)

Türkiye'nin en büyük youtube kanalına sahip olan Öykü Sevindik 10 milyondan fazla aboneye sahip olduğu için youtube plaketine layık görülmüştür. 

Kaynak: Haber merkezi