Youtube üzerinden çeşitli eğlence videoları çeken OHA Diyorum ekibi video çekimlerine ara vereceklerini açıkladılar. Yıllardır youtube üzerinden insanların ilgisini çeken içerikler çeken  OHA Diyorum ekibi  yayınladıkları bir video ile çekimlere ara verdiklerini açıkladı.Peki, OHA Diyorum neden kapatılı? ve ekibin açıklaması ne? Sizler için cevapladık

OHA Diyorum kanalı neden kapandı? 

OHA Diyorum ekibi youtube platformu üzerinden çeşitli içerikler üretip  insanlarla paylaşmaktaydı. Uzun süredir youtube üzerinden içerik üreten ekip yayınladıkları son videosunda oha diyorum kanalına bir süre çekim yapmayı bırakacaklarını açıkladılar.

Birçok kişinin şaşırmasına sebep olan bu kararın ardında hangi sebebin yattığı, OHA Diyorum sevenleri tarafından oldukça merak edilmiştir.

Oha Diyorum  kanalına video çekmeye ara vermelerinin nedenin '"Daha iyisini yapabilmek'" olduğunu açıkladılar. Oha diyorum kanalı eskisi gibi izlenme almadığı ve sürekli aynı içerikleri tekrar ettiği için ileride daha iyisini yapabilmek için kanala video çekmeye ara verdiler.

Maxresdefault-1

Eski OHA Diyorum ekibinde bulunumuş olan Melih Abuaf,  yaptığı açıklamada Yemek videoları tuttuğu için sürekli olarak yemek videoları çektiklerini ve bu durumun sağlıklarını kötü yönde etikilediğini söyledi. Yemek videoları dışında başka videolar çektiklerinde ise iyi bir izlenmeye ulaşamadıkları için bunu OHA Diyorum çizgisine yakıştırmadıklarını ifade etti. 

Daha önceki ekibin çeşitli nedenlerden dolayı dağılmasının ardından, yeni yüzler ile yeniden kurulan OHA Diyorum ekibi istenilen verime ulaşamadı.

Ekibin en eski isimlerinden olan Melih Abuaf, insanların sürekli olarak eski ekip ile yeni ekip arasında karşılaştırma yaptığını ve bu durumun psikolojik olarak çok etiklediğini ve içerik üretmekte zorlandığını  söyledi.

OHA Diyorum'a ne oldu? Ekibin açıklaması ne?

Oha diyorum ekibi video çekmeye ara verdiklerini açıkladıktan sonra, bir çok insan Oha diyorum ekibine ne olduğunu merak etti. Oha diyorum ekibi artık kanala video atmıyıcaklarını açıklayan bir video yayınladı.

Yayınladıkları videoda daha iyisini yapabilmek için kanala video atamayı bırakacaklarını söyleyen ekip, bu aranın süresinin belli olmadığınıda belirtti. OHA Diyorum kanalına video atmayı ara verselerde ekip üyleri kendi kişisel kanallarına video atamya devam ediceklerini açıkladılar.

Tokat'ta korkutan deprem Tokat'ta korkutan deprem

Oha Diyorum Kanalı Neden Kapandı Oha Diyorum'a Ne Oldu (3)

Eskileri bırakmak istediklerini ve ekonomik şartlarında video çekmelerine engel olduğunu ve bunları düzeltmek için böyle bir karar aldıklarını da ekledi.

OHA Diyorum kanalı, uzun yıllardır youtube üzerinden  içerik üretmekte olan bir kanaldır. Zamanında çeşitli başarıla imza atan bu kanal, youtube üzerinde binlerce videoya ve 5.6 milyon aboneye sahipti.

OHA Diyorum ekibinin yaptığı açıklama videosu:

Kaynak: haber merkezi