Polatlı Belediye Başkan Adayı Şaban Tekin'in miting alanına kimse gelmedi! Sosyal medyada gündem olan bu olay sonrasında insanlar Milli yol Polatlı Belediye Başkan  Adayı  Şaban  Tekin kimdir? araştırmaya başladı. İşte detaylar..

Ankara'nın Polatlı ilçesinin Belediye başkanı adayı olan Şaban Tekin'in miting alanına kimsenin gelmemesi sosyal medyada gündem oldu. 

Sunucu boş meydan alanına sanki bir kalabalık varmış gibi  seslenirken "Polatlı Belediye Başkanı adayı  Şaban Tekin geliyor elleri görelim elleri" diye anons ettiğinde, meydan alanında kimseler yoktu.

Cafer Gülseven kimdir neden görevden alındı? Cafer Gülseven kimdir neden görevden alındı?

Meydanda kimse olmamasına rağmen bir sürü insan varmış gibi konuşmaya devam eden sunucu sosyal medyada alay konusu oldu.

Meydan bomboş olmasına rağmen Polatlı Belediye Başkan Adayı Şaban Tekin'i sahneye davet etti. Ancak ne belediye başkanı adayı sahneye geldi ne de, miting alanında insanlar vardı. Bu anların sosyal medayada paylaşılmasından sonra bazı insanlar dalga geçerken bazılarıda tepki gösterdi. 

Bir kullanıcı "1 milyondan az oy alan partiyi kapatacaksın" şekilinde yorum yaptı.

Milli yol Polatlı Belediye Başkan  Adayı  Şaban  Tekin kimdir?

Sosyal medyada viral olan videodan sonra Milli yol Polatlı Belediye Başkanı adayı Şaban Tekin'in kim olduğu oldukça merak edilmiştir.

Milli Yol Polatlı Belediye Başkan Adayı Şaban Tekin Kimdir (2)

Şaban Tekin Milli yol  Ankara Polatlı Belediye Başkanı adayıdır. Polatlı belediye  başkanı adayının hakkında pek fazla bilgi yoktur. Olaylı videodan sonra Şaban Tekin'den herhangi bir açıklama gelmemiştir. Şaban Tekin yerine İstanbul Belediye Başkanı adayı, Ahmet Aşiran açıklama yapmıştır.

Ahmet Aşiran yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

Videoada yer alan görüntüler miting öncesi ses ve konuşma çalışmları için yapılmıştır. Söz konusu videonun belli olmayan kişiler tarafından partimizi kötülemek amacıyla ' işte bir kişi bile katılmadı' gibi yorumlar eklenerek  paylaşılmıştır. Üzlülerek söylüyorum ki Milli Yol Partisi Muhsin Yazıcıoğlu'nun yol ve dava arkadaşlarının kurduğu bir partidir. Doğruyu gören doğruyu söyleyen insanların partisi bu yol halka hizmet yoludur gerekirse bir kişiylede miting yapılır ama Milli yol da yanlış yapılmaz

Kaynak: Haber merkezi