Akhisar Kethüda Mahallesi'nde akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında bir motosiklet sürücüsü yaralandı. Alınan bilgilere göre, bugün saat 20.30 sıralarında 44 sokak üzerinde bir motosiklet, ara yoldan aniden çıkan bir otomobile çarptı.

Manisa’da Feci Kaza Otomobil Motosiklet Ile Çarpıştı (1)-1

Çarpışmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü yola savruldu. Kazanın ardından hemen harekete geçen çevredeki vatandaşlar, durumu 112 acil servis ekiplerine ve emniyet güçlerine bildirdi.

Sollama hatası hayatına mal oldu Sollama hatası hayatına mal oldu

Manisa’da Feci Kaza Otomobil Motosiklet Ile Çarpıştı (2)

Olay yerine kısa sürede ulaşan sağlık ve güvenlik ekipleri, yaralı sürücüye ilk müdahaleyi yaptıktan sonra onu Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesine sevk etti.
Yaralının sağlık durumu hakkında henüz daha fazla bilgi verilmezken, polis ekiplerinin kazanın nasıl olduğu ve sorumluluk durumları hakkında kapsamlı bir inceleme başlattığı bildirildi.

Manisa’da Feci Kaza Otomobil Motosiklet Ile Çarpıştı (4)

Yetkililer, sürücüleri trafik kurallarına uymaları ve özellikle kavşaklarda daha dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Kazayla ilgili soruşturmanın devam ettiği ve kazaya karışan araçların sürücülerinin ifadelerine başvurulduğu kaydedildi.

Kaynak: Pınar Gezici-Hatice Zeybek