Mevzular Açık Mikrofon programına nasıl gidilir? Mevzular açık mikrofon nerede? Mevzular Açık Mikrofon programına nasıl gidilir? Mevzular açık mikrofon nerede?

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit düşen Manisalı kahramanlarımız Jandarma Komando Er Ahmet Güreş, Polis Memuru Hüseyin Özdemir, Jandarma Er Mustafa Delen ve Jandarma Er Gürkan Gökçek’i şehadetlerinin yıldönümü dolayısıyla mevlit ve pilav hayrıyla andı. 

Manisa’da Aziz Şehitlerimiz İçin Hayır Programı (3)

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı şehitlerimizin anısını yaşatmak için başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği anma ve hayır programına merkezle devam etti. Bu kapsamda şehadetlerinin yıldönümü olan kahramanlarımız Jandarma Komando Er Ahmet Güreş, Polis Memuru Hüseyin Özdemir, Jandarma Er Mustafa Delen ve Jandarma Er Gürkan Gökçek için anma programı düzenlendi.

Manisa’da Aziz Şehitlerimiz İçin Hayır Programı (4) 15 Temmuz Demokrasi Meydanı karşısında düzenlenen programa Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş, MHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Baskak, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Bülent Kovancıoğlu, Şehzadeler İlçe 2. Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Tirtom, İl Jandarma Komutanlığı Personel Şube Müdürü Üsteğmen Hasan Ulutürk, Jandarma Albay Musa Sarıkaya, şehit ve gazi dernekleri temsilcileri, şehit aileleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. 

Manisa’da Aziz Şehitlerimiz İçin Hayır Programı (9) Dualar Şehitlerimiz İçin Arşa Yükseldi

Şehitlerimizin ruhlarına ithafen Kur’an-ı Kerim tilavetinin ve duaların okunduğu programda, vatandaşlara pilav hayrı gerçekleştirildi. Programın sonunda şehit ailelerine protokol üyeleri tarafından Yasin-i Şerif ve Türk bayrağı takdim edildi. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş ve Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle andı.

Kaynak: Haber Merkezi