Otomobil çarpan çoban hayatını kaybetti! Otomobil çarpan çoban hayatını kaybetti!

Manisa'nın Yunusemre ilçesindeki Laleli Mahallesinde eğitim öğretim hizmeti veren Organize Sanayi İlkokulu güzel bir etkinliğe imza attı.

Manisa'da 40 yıllık okul eski öğretmenlere vefa günü düzenledi-3

1983-1984 yılında eğitim-öğretim hayatına başlayan okulda, bugüne kadar hizmet etmiş ve şuan emekliye ayrılmış olan ya da tayinle başka yere giden öğretmenler için vefa günü yapıldı.

Manisa'da 40 yıllık okul eski öğretmenlere vefa günü düzenledi

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş’ın da katıldığı etkinlikte ülkenin değişik yerlerinden vefa günü için gelen öğretmenlere hediyeler verildi.

Ayrıca okulda görev yapmış öğretmenlerin fotoğraflarından oluşan slayt gösterisi sunuldu. Okul Müdürü Dilek Erkol Toptaş yaptığı açıklamada, “Okulumuza hizmette bulunmuş ve şuan başka yerlerde görev yapan ya da emekliye ayrılmış olan öğretmenlerimiz için bir vefa günü düzenledik.

Manisa'da 40 yıllık okul eski öğretmenlere vefa günü düzenledi-1

Ulaşabildiğimiz ve gelme imkanı bulunan tüm öğretmenlerimizi çağırdık. Amacımız okulumuza hizmeti bulunan öğretmenlerimizi unutmadığımızı göstermekti.

Aynı zamanda yeni görev yapan öğretmenlerimizle tanışma imkanlarını da sağlamış olduk. Ben okulumuzda emeği geçen tüm öğretmenlerimizi tekrar tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Manisa'da 40 yıllık okul eski öğretmenlere vefa günü düzenledi-2

Kaynak: İHA