Karabük Üniversitesin'de yabancı öğrenci krizi mi yaşanılıyor? Karabük Üniversitesin'de  bir çok farklı ülkeden gelen bir çok öğrenci vardır. Bu yabancı uyruklu öğrencilerin yarısından fazlasını Afrika'nın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerdir. Bu kadar fazla Afrika kökenli öğrencinin olması ve Sosyal medyada ortaya atılan iddialardan sonra karabük Üniversitesi gündem oldu.

Karabük Üniversitesi Hpv Olayı Ne Karabük Üniversitesinde Kaç Yabancı Öğrenci Var (3)

 Karabük Üniversitesinde kaç yabancı öğrenci var?

50 Kişilik sınıfta sadece 2 tane türk var!

Karabük Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde bir sınıfın listesi paylaşıldı. Listede toplam 50 kişi var.

Bu listedeki öğrencilerin 48'inin yabancı uyruklu olduğu görülmektedir. Gamze Dağ tarafından sosyal medyaya servis edilen sınıf listesinindeki yabancı uyruklu öğrencilerinin çoğunun Afrika Kökenli Olduğu görülmektedir.

Karabük Üniversitesi Hpv Olayı Ne Karabük Üniversitesinde Kaç Yabancı Öğrenci Var (6)

Karabük Üniversitesin'de toplamda  12 bin yabancı uyruklu öğrenci bulunmaktadır.Bu kadar fazla yabancı uyruklu öğrencinin olduğu okulda, ortaya farklı iddialar atıldı.

Karabük Üniversitesi HPV olayı ne?

Karabük Üniversitesin İtiraf Sayfasına gelen HPV iddiaları Sosyal medyada gündem oldu. Karabük Üniversitesin'de Okuyan öğrencilerden bazıları Afrikanlı Kökenli öğrencilerle Cinsel birliktelik yaşadıktan sonra hastalık kaptığını iddia etti.

İtiraf Sayfalarında HPV iddiası!

Karabük Üniversitesi öğrencilerinden biri Afrika Kökenli bir öğrenciyle Cinsel birliktelik yaşadıktan sonra vücudunun bazı kısımlarında siğiller çıktığını iddia etti. Bu iddialar Karabük Üniversitesinin İtiraf sayfasında paylaşıldıktan sonra Sosyal medyaya bomba gibi düştü. 

Yenişehirlioğlu'ndan Saat Eleştirilerine Cevap! Alın teriyle kazandım! Yenişehirlioğlu'ndan Saat Eleştirilerine Cevap! Alın teriyle kazandım!

Öğrencilerden bazıları Afrikanlı Kökenli öğrencilerle Cinsel birliktelik yaşadıktan sonra HPV ve HIV Şüphesiyle hastaneye başvurduklarını öne sürdüler.

Karabük Üniversitesi Hpv Olayı Ne Karabük Üniversitesinde Kaç Yabancı Öğrenci Var (5)

Kaynak: Hatice Zeybek