Milli Yas İlan Edildi! Milli Yas İlan Edildi!

Tv 8 ekranlarında '' Gel konuşalım'' programı her hafta içi 11:45'te yayınlanması gerekirken pazartesi günü yayınlanmaması izleyiciler tarafından merak uyandırdı. İzleyiciler merak ediyor. Gel Konuşalım bitti mi? araştırılıyor. İşte detayları haberimizde açıkladık...

Gel Konuşalım bitti mi? Demet ve Jess yeni bölüm neden yok 2024?

Demet Akalın ve Jess'in sunduğu '' Gel Konuşalım'' programı pazartesi günü yayınlanmamasının ardından izleyiciler merak etmeye başladı. '' Gel Konuşalım bitti mi?'' gibi sorular araştırılıyor. Programı izlemek isteyen seyirciler, Tv 8 kanalını açıp programın yayınlanmadığını görünce akıllarda soru işaretleri oluşmaya başladı. Her haftaiçi yayınlanan '' gel konuşalım'' programı beklenilen gününde ve saatinde yayınlanmadığında seyircilerin programın bittiğini düşündü. Aynı gün içerisinde açıklama yapılmadığı için seyirciler '' gel konuşalım'' programını bittiğini ve bir daha yayınlanmayacağını düşünerek açıklama yapılması beklenildi. 

Seyirciler, bir rahatsızlık veya günlük aksaklıklardan programın yayınlanmayacağınıda düşündü. Araştırmalar dünden itibaren '' gel konuşalım'' programı üzereydi. Fakat beklenen açıklama geldi. Demet ve Jess'in sunduğu '' gel konuşalım'' programı 22/04/2024  tarihinden itibaren yayınlanmaya devam edecek. Jess'in paylaştığı story'de 24 nisan itibariyle yayınlanacağını duyurdu. Fakat hala neden bu tarihte yayınlanacağına dair kesin bir bilgi yok.

Gel konuşalım hangi kanalda?

Jess ve Demet Akal'ın sunduğu '' gel konuşalım'' programı her haftaiçi 11:45'te Tv 8 ekranlarında yayınlanmaktadır. 

Gel konuşalım programını kim sunuyor?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan gel konuşalım programını Demet Akalın ve Jess Molho sunmaktadır. Birbirinden güzel konuklarıyla her haftaiçiğ Tv 8 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. 

Kaynak: Haber Merkezi