İlhan Şeşen Kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Eşi kim? Hastalığı ne? İlhan Şeşen ne kanseri? Sağlık durumu nasıl İlhan Şeşen Kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Eşi kim? Hastalığı ne? İlhan Şeşen ne kanseri? Sağlık durumu nasıl

Cem Garipoğlu 2009 yılında Münevver Karabulut cinayeti ile hayatımıza girdi. O günden beridir belirli aralıklarla bu cineyet ve farklı sebeplerden dolayı Garipoğlu ailesi sürekli gündemde kalmayı başarıyor.

Bu seferde Garipoğlu ailesi hakkında çeşitli sorular soruluyor ve iddialar ortaya atılıyor. İşte Garipoğlu ailesinin tüm merak edilenleri sizlerle...

Garipoğlu ailesi dini nedir?

Garipoğlu ailesinin büyümesi 1970'lere kadar dayanıyor. O zamanlar Avukat olan Kasım Garipoğlu, Garipoğlu Şirketler Topluluğunu kurmaya karar veriyor. Adana'da kurulan bu şirket ilk olarak tekstil sektöründen faaliyet göstermeye başlıyor.

Daha sonra şirket her geçen yıl büyümeye ve farklı sektörlere girmeye başlıyor. Tekstil ürünlerini ilk olarak Almanya pazarında satan şirket buradan hatrı sayılır bir kar elde ediyor.

Garipoğlu ailesinin dini hakkında da çok farklı iddialar kamuoyunda yerini alıyor. Fatih Altaylı'nın programına katılan Karabulut ailesinin Avukatı Rezan Epözdemir Garipoğlu ailesinin Cezayir kökenli Yahudi bir aile olduğunu dile getirdi. Bu iddia, Garipoğlu ailesinin, Karabulut'u Mayasız Ayini denen bir ritüelle kurban ettikleri senaryosunu gündeme getirmişti.

Cem Garipoğlu Münevver Karabulut'u öldürmüş ve başını kesip gitar kutusuna diğer organlarını da valize doldurup bir çöplüğe atmıştı. Bu iddiaları savunanlar Garipoğlu ailesinin Yahudi'lik dinene inandıklarını dile getiriyorlar.

Garipoğlu ailesi aslen nereli arkasında kim var?

Garipoğlu ailesinin bugünkü temellerini atan Hayyam Garipoğlu 1954 yılında Adana'da dünyaya gelmiş bir iş insanı. Kendisi Adana'lı olmasına rağmen dededinin Cezayir asıllı olduğu biliniyor. 

Garipoğlu ailesi bugüne kadar bir çok farklı skandal ve olayla gündeme geldi. Bu olayların ilki Nesim Malki cinayeti idi. Bu olayın ardından Türk Ticaret Bankası özelleştirmesi, Sümerbank davası ve Münevver Karabulut cinayeti Garipoğlu ailesinin en göze batan olayları olarak karşımıza çıkmıştı.

Garipoğlu ailesinin bu kadar çok olayla adı anılmasına rağmen hala bu kadar güçlü olması akıllar tek bir soru getiriyor. Garipoğlu ailesinin arkasında kim var? Sorusu, bu soruya net bir cevap vermek pek mümkün gözükmüyor.

2012 yılında bir gazetede yer alan habere göre Cem Garipoğlu'nu Münevver Karabulut cineyetinin ardından 197 gün boyunda İsrail'de MOSAD saklamış haberleri yayılmıştı.

Bu bilgilerden yola çıkarsak Garipoğlu ailesinin Dini ve aslen nereli olduğu bilgileri de ele alındığında kendilerinin İsrail'e dayanan bir güçleri var başlarına ne gelirse gelsin bu cendereden yara almadan çıkıyorlar.

Kaynak: Haber Merkezi