Cem İşciler ve Fazlı Polat'ın beraber sunduğu Çimen talk show programı izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmışlardır. İzleyicileri kahkalara boğan bu ikili gün geçtikçe daha fazla insanın beğenisini toplamaktadır. Özellikle sempatikliğiyle öne çıkan Fazlı Polat bir çok insanın dikkatini  çekmektedir. Peki,  kendini sevdirmeyi başaran Fazlı Polat kimdir? Kaç yaşında? Ne mezunu? İşte detaylar...

Fazlı Polat kimdir?

Fazlı polat 14 mart 1974 yılında dünyaya gelmiştir. Dilan Bayır Polat'la evlidir. Toprak isminde bir erkek çocukları vardır. Çimen talk show programının sunucularından biri olan Fazlı Polat stand up sanatçısıdır.

Kariyerini stand up üzerinden başarılı bir şekilde ilerleten Fazlı Polat bir çok program çekmiştir. Birçok program çeken ünlü komedyen daha sonrasında Cem İşciler ile birlikte program yapmaya başlamıştır. 

Fazlı Polat Kimdir Kaç Yaşında Ne Mezunu (2)

Katıldığı bir çok program'da insanları güldürmeyi başaran komdeyen şu an güncel olarak Çimen talk show programında, Cem İşciler ile birlikte çalışmaktadır. Bu ikili sunduğu talk show programında seyircilere kahkaha dolu dakikalar yaşatmaktadır.  

Sarıgöl'de Havaya Rastgele Ateş Açan Maganda Gözaltına Alındı Sarıgöl'de Havaya Rastgele Ateş Açan Maganda Gözaltına Alındı

Youtube üzerinden yayınlanan bu program, yüzbinlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Komedyenlik kariyeri dışında Kanal D'de dış seslik yaptığı bilinmektedir. 

Fazlı Polat Kaç yaşında?

Çimen talk show'da sunuculuk yapan Fazlı Polat'ın kaç yaşında olduğu sevenleri tarafından merak edilen soruların arsındadır. Enerjisi ve şakaları ile insanları etkileme konusunda oldukça başarılı olan Fazlı Polat, 49 yaşındadır. 

Fazlı Polat Kimdir Kaç Yaşında Ne Mezunu (1)

Fazlı Polat ne mezunu ?

Sosyal medyada oldukça dikkat çeken Fazlı Polat'ın eğitim hayatıyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Kaynak: Haber merkezi