Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 31 Mart yerel seçimlerinden sonra müzakere kapısını açan CHP Genel Başkanı Özgür Özel arasında yapılması planlanan görüşmenin tarihi belli oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP lideri Özgür Özel 2 Mayıs Perşembe günü Beştepede bir araya gelecek. İki lider son olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resepsiyonunda görüşmüştü.

Özgür Özel Sarıgöl'de düzenlendiği mitingte Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinden ipuçları vermişti.

Kamyonla Geldi Belgesiz Geri Döndü! Eski Başkanın Eşyaları Belediyede Kaldı! Kamyonla Geldi Belgesiz Geri Döndü! Eski Başkanın Eşyaları Belediyede Kaldı!

Özgür Özel Kent Meydanında yaptığı konuşmada vatandaşın müzakere istediğini belirterek; Seçmen kavga istemiyor, seçmen çalışmak istiyor. Bizden mücadele beklerken müzakereyi de sürdürmemizi istiyor. Şundan emin olun Özgür Özel nerede kiminle konuşursa kiminle müzakere ederse etsin, Özgür Özel konuşurken suni gündemlerin peşine takılmaz birilerinin iktidarı sürdürme hevesiyle kendilerinin isteklerinin peşine takılmaz birilerinin gündeminin peşine düşmez. Ama kendi gündeminden de birilerini düşürmez, kimini düşürmez, çiftçiyi düşürmez, atamayan öğretmeni düşürmez, staj çırak mağdurlarını düşürmez, Dükkânının borcunu kredi kartıyla çevirmeye çalışan iflastaki esnafı Özgür Özel dilinden düşürmez. Özgür Özel 10 bin liraya geçin dedikleri emeklinin derdini dilinden düşürmez.’’İfadelerini kullamıştı.

Kaynak: Haber Merkezi