Emlak vergisi 2 .taksit ödemeleri başladı. Ödemeleri Şehzadeler Belediyesi veznelerinden alınmaya başlandı. İsteyen vatandaşlar ödemelerini internet üzerinden online olarak yapabileceği gibi kredi kartı ya da nakit olarak 30 Kasım 2023 tarihleri arasında belediye veznelerinden yapabilecek.

Şehzadeler Belediyesi, 2023 yılı emlak vergisi 2. taksit tahsilatlarını almaya başladı. Emlak vergisi tahsilatlarının www.sehzadeler.bel.tr sitesi üzerinden online olarak da yapılabileceğini belirten Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler Belediyesi olarak 1 Kasım itibarı ile 2023 yılı emlak vergilerinin 2. taksitlerinin tahsilatlarına başladık.

Adana yine bildiğiniz gibi: deprem oldu sandılar ama gerçek öyle değildi Adana yine bildiğiniz gibi: deprem oldu sandılar ama gerçek öyle değildi

30 Kasım’a kadar tahsilat işlemlerimiz devam edecektir. Bu noktada ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımız belediyemizin internet sitesi üzerinden online işlemlere girerek ödemelerini yapabilecekler.

Bunun yanı sıra belediyemizin veznelerinden nakit ya da kredi kartı ile taksit ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca dileyen vatandaşlarımız istediği şehirden herhangi bir Halk Bankası online veya banka veznelerinden yatırabilir. ” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi