Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, Sultanlar Ligi 2023-2024 sezonunda karşılaştığı Eczacıbaşı Dynavit'i yenerek şampiyon oldu. Bu karşılaşmayı izleyen Dilek imamoğlu ve Ekrem imamoğlunun görüntüleri sosyal medayada gündem oldu. Karşılaşma sırasında fenerbahçe kadın voleybol takımı şampiyon olurken,Ezacıbaşı Dynavit mağlup oldu.

Fenerbahçe'nin şampiyon olduğu anlarda üzülen Dilek İmamoğlunun görüntüleri sosyal medayada viral oldu. Bu görüntülerin viral olmasının ardından Dilek İmamoğlu hangi takımı tutuyor?  ve Dilek İmamoğlu Fenerbahçe Voleybol maçında ne yaptı? gibi sorular merak konusu oldu. İşte detaylar...

Dilek İmamoğlu hangi takımı tutuyor?

Fenerbahçe Opet ve Ezacıbaşı Dynavit final serisinin son maçında,İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu izleyenler arasındaydı. Fenerbahçe Opet ve Ezacıbaşı Dynavit arasındaki final maçının kazanını Fenerbahçe olurken, Dilek imamoğlunun üzüldüğü anlar sosyal medyada gündem oldu.

Maç sonunda, Ekrem İmamoğlu ve Ali Koç sevinirken, Dilek İmamoğlu'nun üzüldüğü anlar sosyal medyada çalkalanırken birçok insan, Dilek İmamoğlu hangi takımlı olduğu oldukça merak edildi.

İstanbuL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi olan Dilek İmamoğlu'nun hangi takımlı olduğuna dair net bir bilgi olmasa da, paylaşılan görüntülerden Ezacıbaşı Dynavit desteklediği anlaşılmaktadır. 

Dilek Imamoğlu

Fenerbahçe Opet ve Ezacıbaşı Dynavit arasında gerçekleşen final maçı sonlandıktan sonra, Sosyal medya platformu olan  X üzerinden paylaşım yapan, Dilek İmamoğlu şu ifadelere yer verdi.

Antalya'da akşam saatlerinde deprem! Antalya'da akşam saatlerinde deprem!

Vodafone Sultanlar Ligi’nde şampiyon olan Fenerbahçe Opet’i ve son ana kadar mücadele eden Eczacıbaşı Dynavit'i tebrik ediyorum. Kadınlar sporda da başarılarıyla ve azimli mücadeleleriyle hepimize ilham ve umut oluyor.

Yaptığı paylaşım ile Ezacıbaşı Dynavit desteklediğini açıkça belli etmiştir.

Dilek İmamoğlu Fenerbahçe Voleybol maçında ne yaptı? 

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi olan, Dilek İmamoğlu'nun Fenerbahçe Opet ve Ezacıbaşı Dynavit final maçında gösterdiği tepki ile sosyal medyada gündem olmuştu.

  Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, Sultanlar Ligi 2023-2024 sezonunda karşılaştığı Eczacıbaşı Dynavit'i yenerek şampiyon olmayı başardı. Fenerbahçe şampiyon olurken, Dilek İmamoğlu'nun üzüldüğü anlar sosyal medyayı çalkaladı.

Ekrem imamoğlu ve Dilek İmamoğlu çiftinin  beraber izlediği final maçında, Ekrem imamoğlu ve Ali Koç maç  sonucuna  sevinirken, Dilek İmamoğlu'nun üzüldüğü anlar sosyal medyada paylaşıldı.

Editör: Tuba Aldemir