23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını için Türkiye geneli yağmur beklenmektedir. Peki 23 Nisan da yağmur yağacak mı? 2024 Merak konusu oldu. 23 Nisan 2024 tarihi Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğu için yağmurun yağması kutlamalara engel olacak mı merak ediliyor. 23 Nisan 2024 tarihi için Türkiye genelinde bir yağış beklenmemektedir. Fakat hava koşullarının ne olacağını bilemiyoruz. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıkladığı verilere göre Türkiye'nin büyük bir kısmında yağış olasılığı çok düşük olduğunu görüyoruz. Verilere göre Türkiye geneli 23 nisan 2024 tarihinde parçalı bulutlu olduğunu gösteriyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 23 nisan 2024 verilerine göre belirli bir bölge için yağış beklenmemektedir. Fakat hava durumu tahminleri gün ve gün değişmektedir. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün şuan ki verilerine göre 23 nisan 2024 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye genelinde hava koşulları paröalı bulutlu ve güneşli olarak geçeceği tahmin edilmekteir. Fakat bazı bölgelerde öğleden sonra veya akşam saatlerine doğru sağanak yağış ve gök gürültülü bir hava ile karşılaşabilirsiniz. 

23 Nisan Da Yağmur Yağacak Mı 2024

Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 23 Nisan 2024 salı günü için açıklamış olduğu tahmini hava durumunu görmektesiniz. Türkiye genelinde hava parçalı bulutlu veya güneşli görülmektedir. Hava koşullarının tahmini bölge bölge değişikliği gösterdiği için net bir cevap verememekle birlikte aynı gün içerisinde hava durumuna bakmak sizler için daha faydalı olacaktır. 

Sivas'ta deprem ve yangın tatbikatı! Sivas'ta deprem ve yangın tatbikatı!

Özellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğu için vatandaşlar gösterilerin yağmurdan etkilenmesini istemiyorlar. Bunun için 23 nisan 2024 tarihi için hava durumun araştırılıyor. Hava koşulları değişiklik gösterdiği için size net bir cevap veremiyoruz.

Kaynak: Haber merkezi