Kanal D'nin Yargı dizisinde tanınan isimlerden biri olan herkesin merak ettiği Zeynep Atılgan kimdir? Zeynep Atılgan estetiksiz hali ne? Gibi soruların cevapları şimdiki yazımızda...

Zeynep Atılgan kimdir?

2002 yılında İstanbul’da doğmuş olan  Zeynep Atılgan, 1.68 metre boyunda, 52 kilo ve renkli gözlü olan bir oyuncu. Marmara Üniversitesi İngilizce Fizik Bölümü’nde eğitimini sürdürmekte olan 2018 yılından itibaren oyunculuk yapmaktadır.

ZEYNEP ATILGAN KİMDİR (1)

2018 tarihinde Kamera Önü dersleri almış olan Atılgan, ardından ise Othello isimli tiyatro oyununda yer almıştır.Bu oyunun ardından ise sırasıyla Halley ve Cheetos reklamlarında kendini göstermiş olan güzel oyuncu, 2021 yılında ise dizilerde rol aldı.

İlk olarak “Arka Sokaklar” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan ünlü isim, ardından ise “Yargı” dizisinin kadrosuna dahil edilmişti.Bu dizide Parla karakterine hayat vermiş olan ünlü oyuncu böylelikle ikinci kez bir dizide de rol aldı.

ZEYNEP ATILGAN KİMDİR (3)

Halen eğitimine devam eden Atılgan, diğer yandan ise dizi çekimleri ve spor ile ilgilenmektedir.

Zeynep Atılgan estetiksiz hali

Doğal güzelliğiyle tanınan oyuncunun herhangi bir estetik operasyon yaptığı bilinmiyor.

Zeynep Atılgan'ın İnstagram adresi ne?

İnstagram adresi @zeyatilgan

Ahmet Ketenci kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Ahmet Ketenci Fenerbahçe'de görevi nedir? Ahmet Ketenci kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Ahmet Ketenci Fenerbahçe'de görevi nedir?

Zeynep Atılgan kaç yaşında?

Zeynep Atılgan 21 yaşındadır

Kaynak: Haber- Hatice Zeybek