Zen pırlantanın yeni yayınlanan reklanda Galatasaraylı futbolcu İcardi ile oynayan kadının kim olduğu merak ediliyor. Vatandaşlar, Zen reklamında kim oynuyor? İcardi ile oynayan kadın kim? 2024 Sorularının cevabını arıyor.

Bugün ülkemizde hava durumu nasıl olacak? Bugün ülkemizde hava durumu nasıl olacak?

Zen’in yeni yüzleri, Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi ve güzel eşi Wanda Nara. Mücevher markasıyla anlaşan çiftin reklam çekimleri tamamlandı ve ilk reklam bugün ekranlara geldi. Reklamda rol alan Wanda Nara, Arjantinli bir model, sunucu ve menajer. 2014 yılında Icardi ile dünyaevine giren Nara, aynı zamanda eşinin menajerliğini de yapıyor. Reklamda partneri olan Mauro Icardi ise Arjantinli bir futbolcu.  Galatasaray forması giyen İcardi sarı-kırmızılı takımda başarılı bir performans sergiliyor. 

Zen’in mücevher markası için çektiği  Reklamın sloganı, “İçimden Geldi”. Reklamın yaratıcısı, Titrifikir. Reklamı, Zen Pırlanta’nın internet sitesinde veya YouTube’da izleyebilirsiniz. Reklam, Zen Pırlanta’nın ürünleriyle sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapmanızı tavsiye ediyor.

Zen reklamındaki kadın oyuncu Wanda Nara kim?

Wanda Nara 10 Aralık 1986 yılında Arjantin'de dünyaya gelmiştir. Manken ve televizyon sunuculuğunun yanında futbol menajeride olan Nara, Galasaraylı futbolcu Mario İcardi ile evlidir.  2005 yılında tiyatro ile kariyerine başlayan Wanda Nara, sonrasında birçok televizyon programında görev aldı. Hem eşi Mauro Icardi’nin modeli hem de menajeri olan Wanda Nara, çok yönlü bir kariyere sahiptir.

Editör: Enes Kocatürk