İnci Taneleri Doktor Elif kim gerçek adı ne? İrem Çıray oynadığı dizi ve filmler İnci Taneleri Doktor Elif kim gerçek adı ne? İrem Çıray oynadığı dizi ve filmler

Star Tv kanalında her hafta cuma günleri ekranlarda olan Yalı Çapkını dizisini bilmeyen yoktur. 26 Ocak Cuma günü yeni bölümü yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde eski oyuncu geri döndü. Pelin’in kimden hamile olduğunu merak edenlere Serter bombası patladı. Yalı Çapkını severlerin beklediği Serter kimdir merak konusu oldu. Beklenen sahne geldi. Peki, Yalı Çapkını Serter kim? işte merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını haberimizde açıkladık...

Yalı Çapkını Serter kim?

Tufan Gökpınar'dır.Tufan Gökpınar, Be Management’in oyuncularındandır. Son olarak Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ile birlikte Yalı Çapkını dizisinde Serter rolünü oynamıştır.

Yalı Çapkını Serter Kim Tufan Gökpınar Kimdir Kaç Yaşında (1)

Tufan Gökpınar Kimdir?

Yalı Çapkını dizisindeki rolüyle tanınan Tufan Gökpınar, geçen yıl Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında ikincilik kazanarak adından söz ettirmişti. Bu yılın yarışmasına başvurmak isteyenlere tavsiyelerde bulunan Gökpınar, mesleğin zorluklarını ve zevklerini paylaştı.

Yalı Çapkını Serter Kim Tufan Gökpınar Kimdir Kaç Yaşında

2016’da model olmaya karar verdiğini söyleyen Gökpınar, o zamanlar bu kadar iyi bir derece yapabileceğini düşünmediğini belirtti. Model olmaya nasıl başladığını anlatan Gökpınar, “İlk defa podyuma çıktığımda yer çekimi kayboldu gibi hissettim. Nasıl yürüdüğümü anımsamıyorum, çok heyecanlandım” diyerek hislerini aktardı.

Sıkça Sorulan Sorular

Tufan Gökpınar kaç Yaşında?

33 yaşındadır.

Tufan Gökpınar nereli?

Tufan Gökpınar aslen İstanbul'ludur.

Tufan Gökpınar'ın sevgilisi kim?

Aşk hayatıyla da ilgi çeken Tufan Gökpınar'ın sevgilisi, Survivor 2023’te yarışmış olan Başak Şahin’dir.

Sevgilisi Başak Şahin kim?

Başak Şahin, 1995’te İstanbul’da doğan ve 29 yaşında olan bir sosyal medya fenomedir. Instagram ve YouTube’da çok popülerdir. Köpeğiyle olan fotoğrafları çok sevilmektedir.

Yalı Çapkını Serter Kim Tufan Gökpınar Kimdir Kaç Yaşında (3)

Survivor 2023’e yedek olarak giren Başak Şahin, Acun Ilıcalı tarafından izleyicilere tanıtılmıştır.

Tufan Gökpınar'ın rol aldığı projeler

Tufan Gökpınar, Yalı Çapkını dizisinin yanı sıra Bir Küçük Gün Işığı ve Rabia: Sonu Buysa adlı yapımlarda da rol aldı.

Muhabir: Muhabir-Hatice Zeybek