Futbolda sezonun bitmesinin ardından en çok merak edilen dönemlerden birisi de transfer dönemi. Takımların taraftarları ligde şampiyon olmak kadar transfer dönemi şampiyonluğunuda önemsiyor. Transfer dönemlerinde transfer haberi veren gazeteciler her zaman dikkat çeker. Dünyada bunun en büyük örneği kesinlikle Fabrizio Romano'dur. Ülkemizde ise Yağız sabuncuoğlu son yıllarda verdiği transfer haberleri ile çok öne çıkan bir gazeteci oldu. İnsanlar Yağız Sabuncuoğlu hakkında pek çok soru soruyorlar. İşte Yağız Sabuncuoğlu Kimdir? Yağız Sabuncuoğlu Kaç Yaşında ve Hangi Takımlı? Yağız Sabuncuoğlu evli mi? Yağız Sabuncuoğlu Twitter ve diğer sosyal medya hesapları nelerdir? Gibi soruların ayrıntılı cevapları haberimiz içerisindedir.

Fenomen Fadimem41 kimdir kaç yaşında aslen nereli? Fenomen Fadimem41 kimdir kaç yaşında aslen nereli?

 Yağız Sabuncuoğlu Kimdir? Yağız Sabuncuoğlu Kaç Yaşında ve Hangi Takımlı?

Yağız Sabuncuoğlu, 1991 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen bir gazeteci ve sosyal medya ünlüsüdür. NTV Spor’da stajyer olarak başladığı kariyerine DAZN, Habertürk, Haber Global ve TRT Spor’da devam etmiştir. 2019’da International Sports Summit’de ‘Yılın En İyi TV Muhabiri’ ödülünü almıştır.

Ayrıca Youtube’da Vole kanalının sunuculuğunu yapmaktadır. Yağız Sabuncuoğlu, gazeteci ve sosyal medya özellikle youtube ve Twitter ünlüsüdür İngilizce ve İspanyolca konuşabilmektedir. İngilizceyi uzun zamandır bildiğini, İspanyolcayı ise 2015’te Madrid Rey Juan Carlos Üniversitesi’nde erasmus yaparken öğrendiğini belirtmiştir.

Yağız Sabuncuoğlu, futbol konusunda uzman bir gazetecidir. Transfer haberleriyle ün kazanmıştır. Bunun yanı sıra S Sport’ta maç anlatıcılığı da yapmıştır. Futbolun dışında, basketbola da ilgi duymaktadır. Vole kanalında basketbol programlarının sunuculuğunu yapmaktadır.

Yağız Sabuncuoğlu hangi takımı tutuyor sorusu çok fazla soruluyor. Kendisi Fenerbahçe'ye olan yakınlığı ile bilinen bir gazeteci ve Fenerbahçe taraftarı olduğu tahmin ediliyor.

Yağız Sabuncuoğlu  Hangi Takımlı

Yağız Sabuncuoğlu evli mi?

Yağız Sabuncuoğlu şuanda ülkemizin en meşhur gazetecilerinden birisi. Kendisi işinde çok başarılı bir spor gazetecisi fakat özel hayatı hakkında çok fazla bilgi bulunmamakta. O yüzden Yağız Sabuncuoğlu evli mi? Sorusuna net bir cavap vermek mümkün değil ama sosyal medya hesapları incelendiğinde kendisinin evli olmadığı kanaatine varıyoruz.

Yağız Sabuncuoğlu  evli mi

Yağız Sabuncuoğlu Twitter ve diğer sosyal medya hesapları nelerdir?

Yağız Sabuncuoğlu ülkemizde transfer haberi denildiğinde akla gelen ilk isim. Kendisi bu kadar aktif bir gazeteci olduğu için sosyal medya hesaplarıda çok merak ediliyor. 

  • İşte Yağız Sabuncuoğlu'nun Twitter ve diğer sosyal medya hesapları şunlardır:

  • Twitter: @yagosabuncuoglu
  • İnstagram: @yagizsabuncuoglu
  • Linkedin: Yağız Sabuncuoğlu
Kaynak: Haber Merkezi